REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Aktualności

BMW dla policji (galeria) Opublikowano: środa, 17, styczeń 2018 17:30

Uroczysta odprawa podsumowującą roczną działalność wałeckich policjantów była nie tylko okazją do nagrodzenia wyróżniających się w 2017 roku funkcjonariuszy. Dziś (17 bm.) komendant wojewódzki wraz z wicewojewodą  przekazali wałeckiej policji dwa nowe radiowozy.

Wszyscy się pokłócili Opublikowano: wtorek, 16, styczeń 2018 22:24

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta trwała tylko 1,5 godziny, lecz w jej trakcie pokłócili się praktycznie wszyscy ze wszystkimi. Przygotowane przez kierownictwo ratusza wszystkie trzy projekty uchwał nie uzyskały akceptacji radnych i można się tylko zastanawiać po co było zbierać się w sali sesyjnej.

Pieszy zawsze na przegranej pozycji Opublikowano: wtorek, 16, styczeń 2018 12:57

Kolejne nieszczęście na pasach. Dziś rano 80-letni wałczanin został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Kościuszki (przy sklepie Gama) przez ciężarówkę. Poszkodowany przebywa w szpitalu. Ma złamaną kość udową i uraz głowy.

Chcemy pomagać! (galeria) Opublikowano: wtorek, 16, styczeń 2018 12:33

W całym kraju i za granicami ponad 81 milionów, a w naszym powiecie ponad 111 tysięcy zebrano na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która zagrała w tym roku dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. U nas wszystko odbywało się pokojowo i - co ważne - bezpiecznie. I choć zebrano nieco mniej pieniędzy niż w ubiegłym roku, ważne jest, że ludzie - niezależnie od tego, jak zły PR tworzy się wokół tej akcji - ciągle chcą pomagać.

Gdzie jest Weronika Badach? Opublikowano: poniedziałek, 15, styczeń 2018 12:48

Policjanci poszukują 16-letniej mieszkanki Wałcza. Zaginiona dziewczyna od przeszło dwóch tygodni po wyjściu z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ratują i uczą ratować Opublikowano: poniedziałek, 15, styczeń 2018 11:22

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szwecji jak co roku odwiedzili uczniów szkół podstawowych, których uczyli, jak należy udzielać pierwszej pomocy. Druhowie przekazali też dzieciom najważniejsze zasady dotyczące bezpiecznego wypoczynku podczas ferii.

Jeszcze jedno potrącenie Opublikowano: piątek, 12, styczeń 2018 11:39

W czwartek (11 bm.) na ul. Nowomiejskiej (w pobliżu sklepu Gama) doszło do potrącenia młodej kobiety na oznaczonym przejściu dla pieszych.

Z sercem dla Radka Opublikowano: czwartek, 11, styczeń 2018 21:01

Z Piotrem Wojtankiem, pomysłodawcą koncertu charytatywnego „Otwórzmy serca - gramy dla Radka”, rozmawia Marcin Koniecko.

Kolejne potrącenie pieszego na pasach Opublikowano: środa, 10, styczeń 2018 12:40

We wtorek (9 bm.) na ul. Wojska Polskiego (w pobliżu siedziby LOK-u) doszło do potrącenia mężczyzny na oznaczonym przejściu dla pieszych.UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem