REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Aktualności

Groźny pożar w Człopie Opublikowano: piątek, 27, czerwiec 2014 11:37

W Człopie doszło go groźnego pożaru zakładu tapicerskiego. Ogień rozprzestrzenił się na trzy budynki. Aż siedem osób zostało rannych, dwie trzeba było natychmiast przewieźć do szpitala.

 

- 24 czerwca o godzinie 9.15 dyżurny komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o palącym się zakładzie tapicerskim w Człopie. Osoba, która zgłosiła informację o pożarze nie potrafiła powiedzieć, czy są osoby poszkodowane - relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Wałczu st. sierż. Beata Budzyń. - Na miejsce udali się policjanci, którzy zabezpieczyli teren, kierowali ruchem oraz prowadzili czynności dochodzeniowo-śledcze. Do wspólnych działań włączyli się także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.

Pożarem objęte zostały trzy budynki, w tym administracyjny, hala produkcyjna  i kotłownia. W gaszeniu uczestniczyło aż 37 strażaków. 7 osób zostało rannych, a dwie trzeba było przewieść do szpitala. Ewakuowano 73 pracowników. Straty oszacowano na kwotę 150 000 złotych.

Na szczęście były to ćwiczenia służb ratowniczych, których celem jest między innymi  doskonalenie umiejętności organizowania, prowadzenia działań ratowniczych i doskonalenie współdziałania służb mundurowych i ratowniczych.

Oprac. PK

Komentarze  

0 #1 Polly 2015-03-20 21:19
Oby więcej takich ciekawych i rzeczowych artykułów - gratulacje dla
autora

My web site :: Roman -
Finanovacash.pl: http://www.finanovacash.pl/blog/
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem