REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Aktualności

(REKLAMA) Rozdawali łodzie na Festiwali Dwóch Jezior Opublikowano: wtorek, 11, lipiec 2017 17:10

Załoga Wałeckich Ryb na Fali w ostatnich miesiącach organizowała konkurs na swoim Facebooku (https://www.facebook.com/waleckierybynafali/), w którym do wygrania były pozwolenia na połowy ryb – dożywotnie oraz roczne. Główną nagrodą w konkursie była jednak łódź wędkarska, którą mogli wygrać wszyscy Ci, którzy zakupili pozwolenia na połów na jednym z trzech jezior: Zamkowym, Businie czy Miłogoszczy.

 Nową łódź wiosłową typu LOBSTER 310 o długości 3,10 m, szerokości 1,30 m oraz wyporności 450 kg wygrała Pani Bożena Jatczak z Wałcza. Szczególnie intrygujące jest to, że Pani Bożena, która aktywnie wędkuje na jeziorze Zamkowym, w ogóle nie spodziewała się, że może coś wygrać. Gdy Pan Roman Czejarek przeprowadzał losowanie na głównej scenie Festiwalu Dwóch Jezior szczęśliwej zwyciężczyni nawet tam nie było. Dopiero po kontakcie od znajomych będących na festiwalu dowiedziała się, że wygrała nową łódź w wielkim konkursie Wałeckich Ryb na Fali.

 Jak przyznaje Pani Bożena – ‘’Gdy odebraliśmy telefon, że wygrałam łódź, pomyślałam że to jakiś żart.’’ Samych organizatorów ucieszył fakt, że nagrodę wygrała tak sympatyczna, otwarta i skromna osoba jak Pani Bożena. Łódź będzie wodowana na jeziorze Zamkowym i już teraz szczęśliwa zwyciężczyni planuje pierwsze połowy. My również, jako redakcja Extra Wałcza, gratulujemy wygranej.

  • festiwal 4
  • festiwal 5
  • festiwal 6


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem