REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Aktualności

Elektroniczny powiat Opublikowano: czwartek, 24, sierpień 2017 21:26

Wczoraj (23 bm.) w Urzędzie Skarbowym w Wałczu odbyło się uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i wyróżnień wszystkim burmistrzom i wójtom powiatu wałeckiego za udział w konkursie na gminę województwa zachodniopomorskiego o największej liczbie elektronicznych zeznań podatkowych za 2016 r.

Wszystkie nasze gminy uplasowały się w czołówce gmin województwa zachodniopomorskiego, przy czym cztery gminy na miejscach 1- 4, a piąta gmina na miejscu 11. Pierwsze miejsce w województwie zajęła gmina Człopa, w której ponad 63% mieszkańców dokonało rozliczenia drogą elektroniczną.

Nagrodami w konkursie były zestawy książek dla bibliotek gminnych.

- Konkurs pokazał, jak dobre jest uświadomienie mieszkańców całego powiatu wałeckiego w kwestii proponowanych przez Krajową Administrację Skarbową nowoczesnych rozwiązań w zakresie składania zeznań podatkowych - mówi Beata Kanecka z wałeckiej „skarbówki”. -  Nagrody książkowe  z pewnością przysłużą się mieszkańcom a współpraca urzędów miast i gmin z Urzędem Skarbowym w Wałczu oraz podjęte nowe rozwiązania przyczynią się do utrzymania miejsc w rankingu w następnych edycjach konkursu.

Oprac. AK

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem