REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Aktualności

Turniej strzelecki Opublikowano: piątek, 01, wrzesień 2017 17:25

Już po raz piąty wałecki Środowiskowy Dom Samopomocy i stowarzyszenie Przyjazny Dom zorganizowały Turniej Strzelecki Osób Niepełnosprawnych Powiatu Wałeckiego, który odbył się 30 sierpnia w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej Morzycówka.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło dziewięć organizacji, a uczestnicy zawodów, tradycyjnie już, rywalizowali w kategorii zespołowej i indywidualnej. Nad przebiegiem zawodów czuwali panowie z LOK.

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła reprezentacja Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, pokonując Polskie Stowarzyszenie Diabetyków i Polski Związek Głuchych. Indywidualnie w grupie kobiet najlepsza okazała się Jadwiga Łuczak (PZERiI), druga była Teresa Płonka (OPZG) i trzecia Elżbieta Rewers (Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Wałeckiej „Amazonka”). W klasyfikacji mężczyzn zwyciężył Ryszard Witkowski (PZERiI), kolejne miejsca zajęli Kazimierz Kamiński (PZG) i Wiesław Pereniec (PSD).

Organizatorzy turnieju przygotowali również dodatkowe atrakcje m.in. karaoke, kącik ekologiczny, zabawy plastyczne. Po zawodach był poczęstunek przygotowany przez spółdzielnię socjalną „Ogród Smaków”.

Zwody strzeleckie zorganizowano dzięki dofinansowaniu wałeckiego Starostwa.

k

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem