REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Aktualności

Najlepsza! Opublikowano: czwartek, 14, grudzień 2017 15:29

Małgorzata Zielonka-Rucińska, nauczycielka Zespołu Szkół nr 4 RCKU, została laureatką plebiscytu Nauczyciel na medal, zorganizowanego przez Głos Szczeciński i Głos Koszaliński pod honorowym patronatem marszałka województwa Olgierda Geblewicza.

Gala wręczenia nagród odbyła się 7 grudnia w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Na uroczystość zaproszono najwyżej ocenionych w plebiscycie nauczycieli, wyłonionych z terenu całego województwa, którzy podczas głosowania SMS-owego zdobyli największą ilość punktów. Wśród laureatów znalazła się nauczycielka ZS NR4RCKU Małgorzata Zielonka- Rucińska.

- To dla mnie ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych pedagogów naszego województwa - mówiła. - Takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja praca ma sens. Jestem w pełni świadoma, że przyszłość moich uczniów leży także w moich rękach. Wiem, że to jak bardzo zaangażuję się w pracę z młodzieżą będzie rzutować na ich dalsze życie. Nagroda otrzymana od uczniów jest dla mnie najcenniejsza, ponieważ to oni są świadkami i uczestnikami nauczycielskiej pracy. Takie chwile uskrzydlają, dodają siły i wiary w siebie, są źródłem inspiracji na kolejne dni.

Oprac. mk

Komentarze  

+4 #1 Kolejowy Smerf 2017-12-15 14:00
Gratuluję! :-) P.S. Marszałek z łaski swojej mógł by przywrócić pierwsze, a za razem ostatnie połączenie kolejowe ze Szczecina do Wałcza w tygodniu, bo ludzie nie mają jak( w tym ja) czym się dostać do Szczecina....
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem