REKLAMA

 

 

 
 
 

 

 

Aktualności

I jeszcze jedno potrącenie Opublikowano: środa, 31, styczeń 2018 17:54

Przykra wiadomość. Dziś (31 stycznia) ok. g. 16.30 doszło do kolejnego potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Wałczu (niedaleko pętli autobusowej).

- Potrącona to 63-letnia kobieta, która przeprowadzała rower na pasach. Z urazem nogi przewieziono ją do szpitala. W pieszą uderzyła dacia sandero, którą kierowała 68-letnia mieszkanka Świdnicy  (jechała w kierunku Ostrowca). Była trzeźwa - mówi mł. asp. Beata Budzyń z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. - Kobieta schodziła już z przejścia dla pieszych. Nie wtargnęła.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zajścia. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki

Dodajmy, że 80-letni wałczanin, który 16 stycznia br. został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Kościuszki (przy sklepie Gama) zmarł w szpitalu.
Tylko w tym miesiącu (!) na terenie powiatu wałeckiego doszło już do 7 zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. W tym dwóch wypadków i 5 kolizji drogowych, w których trzy osoby zostały ranne, a jedna poniosła śmierć.

mk

Komentarze  

0 #10 Obserwator 2018-02-06 11:38
Cytuję Anna:
Bardzo proszę o kontakt ze mną rodzinę potrąconej kobiety. Chciałam podzielić się pewnymi informacjami. Proszę o kontakt pod:



Kiedys tez myslalem hiena,ale zeby nie te tz.hieny to by szary czlowiek nie wyrwal ani grosza od ubezpieczyciela nawet i na leczenie,no chyba ze ci co sa przeciwni tym hienom to sami pomoga np.tej osobie potraconej przez samochod!!!!znajac zycie zadna nie pomoze ale najlepiej "hiena"
Cytować
+8 #9 Agnieszka 2018-02-04 09:38
Stałam jako 3 pojazd w momencie jak ta osobę potrącono , zanim, przyjechała milicja i pogotowie , ciemno jak w du...ie widoczność 30 metrów max , Na trep oskim osiedlu niech dalej robią żałosne fe stynki , stawiają zakazy gdzie popadnie , płotki , metalowe rury w ziemie pod blokami , STRAŹ pożarna nie podjedzie pod blok bo koła i auta poroz...la , Apel wybierzcie sobie w końcu jakiegoś radnego , Leśne dziadki
Cytować
0 #8 Pro 2018-02-03 11:12
Miejsca powinny być doświetlone , to "jasne" , ale winny jest kierowca , wy krowy prowadzone na sznurku , ciemnoto zakichana , piesi też mają swoje za uszami , szczególnie tacy , którzy nie prowadzili samochodów , myślą , że autko się zatrzyma w miejscu a on jest w prawie więc sobie włazi , no to sobie leć w powietrzu bez ciżemek , kretynie młody i kretynko . Ciężko chwilkę poczekać aż będzie można przejść , śpieszy się na "m jak miłość" czy jakieś pierdolone "vojs of poland" dla matołów ?
Pozdrawiam serdecznie : )
Cytować
+11 #7 Andrzej 2018-02-02 08:49
Przejścia- pasy - nieoświetlone , na długiej prostej wylotowej ulicy. Jedne od drugich w odległości kilkudziesięciu metrów.O tej porze widoczność z zasady jest kiepska + pech , głupota i nieszczęście gotowe.Odpowiedzialni za ta sytuację / śmierć , kalectwa/ śpią spokojnie?
Cytować
+20 #6 booblegum 2018-02-01 20:16
Może jeszcze jeden "festyn pieczonego ziemniaka" pomoże na zatorzu? A radna z zatorza co zrobiła w tej kwestii? Więcej festynów mniej świateł!!!! Wybory blisko głosujcie wałeckie ułomki!!!!
Cytować
+9 #5 tubylec 2018-02-01 09:53
Cytuję Anna:
Bardzo proszę o kontakt ze mną rodzinę potrąconej kobiety. Chciałam podzielić się pewnymi informacjami. Proszę o kontakt pod:

hiena cmentarna
Cytować
+16 #4 Obserwator 2018-02-01 08:29
Radni zróbcie to, burmistrz zrób to, kierowcy jeździjcie wolniej itd. a piesi?
Co z tego, że w tym wypadku pewnie wina jest kierowcy? Co z tego że na pasach? Co z tego, że pieszy ma pierwszeństwo?
Ludzie zacznijcie MYŚLEĆ! To nie boli. Na cmentarzach pełno jest tych, którzy mieli pierwszeństwo.
To jest Wasze życie i Wasze zdrowie, nikt o nie nie zadba lepiej niż Wy sami.
Gdy człowiek głupi to nie pomoże żadne oświetlenie, odblaski i inne pierdoły.
MYŚLENIE! to ratuje życie.

Mówię to ja: kierowca, pieszy i rowerzysta.
Cytować
-29 #3 Anna 2018-02-01 08:16
Bardzo proszę o kontakt ze mną rodzinę potrąconej kobiety. Chciałam podzielić się pewnymi informacjami. Proszę o kontakt pod:
Cytować
+22 #2 tubylec 2018-01-31 19:26
nie mają czasu na takie pierdoły
Cytować
+29 #1 maria 2018-01-31 18:22
Radni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajmijcie się k.....wa w końcu oświetleniem tego przejścia (i nie tylko!!!!! tego!!!!!)
Cytować