REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Aktualności

Wkrótce finisz Opublikowano: czwartek, 10, lipiec 2014 12:28

Na przełomie lipca i sierpnia nastąpi sprzedaż mieszkań w budynku wielorodzinnym przy alei Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu. Część lokali nie została jeszcze zarezerwowana, w tym - naszym zdaniem - te najbardziej atrakcyjne: dwupoziomowe, ze skosami, dużymi oknami, ciekawym układem pomieszczeń lub nietypowymi ścianami.

 Trzykondygnacyjny budynek jest położony bardzo atrakcyjnie. Do promenady nad Raduniem przyszli mieszkańcy dojdą w zaledwie dwie minuty, a do centrum w góra 10. Blok wyposażony jest w windę, parking, wewnętrzny dziedziniec, duże balkony na drugim piętrze albo tarasy na pierwszym. Piwnice zastępują komórki na piętrach, ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z miejskiej sieci ciepłowniczej. Kilka mieszkań ma odrębne wejścia prosto z dziedzińca. Na parterze będą się znajdować punkty usługowe i sklepy.

Ważne jest to, że developer - firma „Budowlanka” z Giżyna nie pobiera żadnych opłat od przyszłych mieszkańców. Przekazanie pieniędzy odbędzie się dopiero po podpisaniu aktów notarialnych, nie ma więc żadnego niebezpieczeństwa utraty oszczędności.

W budynku przy Zdobywców Wału Pomorskiego nie zarezerwowano jeszcze 10 z 26 mieszkań. Mają one powierzchnię od 30 do 106 m2 (dwupoziomowe), ich ceny wahają się od 3350 do 3700 zł za m2.

Mieszkania wykończone są w tzw. standardzie developerskim, który oznacza:

- Wylane posadzki, tynki, instalacje elektryczne i centralnego ogrzewania, podejścia instalacji wodnej i sanitarnej, ścianki wewnętrzne, okna oraz drzwi wejściowe. Mieszkańcy urządzą swoje lokale tak, jak chcą, a to ogromna zaleta - mówi kierownik budowy Paweł Marchewka. - Pracy zostało już niewiele. Kiedy mieszkańcy będą wykańczać swoje mieszkania, przystąpimy do prac zewnętrznych i zagospodarowania terenu wokół, gdzie posadziliśmy już kilkadziesiąt drzew.

Mieszkańcy na przeprowadzkę czekają niecierpliwie. Niektórzy zarezerwowane przez siebie lokale oglądają codziennie…

zb

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem