Dam pracę

Cały etat, Wałcz

Praca na cały etat w Wałczu.

Firma serwisexpert poszukuje pracowanika na stanowisko technik serwisu.

Wymagania:

Podstawowa znajomość elektromechaniki.

Bezpłatne kursy zawodowe

Praca na cały etat

Firma zatrudni pracowników przy elewacji i dociepleniach. Umowa na pełen etat. Tel. 790 236 346

Unimet Sp. z o.o. w Tczewie

Inżyniera budowy zatrudni Unimet Sp. z o.o. w Tczewie. Miejsce wykonywania pracy: Wałcz

Pracownicy budowlani do Niemiec

Pracownicy budowlani do  Niemiec

Praca dla tłumacza - Niemiecki

Praca dla tłumacza/ki (Niemiecki) w firmie Hermer.

Wymagania:

Dobra znajomość języka Niemieckiego.

Zadania:

Tłumaczenie maili, treści i rozmowy telefoniczne.

Gwarantujemy:

Prace w przyjemnej atmosferze.

Możliwość rozwoju.

Praca dla grafika.

Praca dla grafika w firmie Hermer.

Wymagania:

Znajomość programu Photo Shop. Mile widziana znajomość innych programów przydatnych przy tworzeniu projektów graficznych.

Najważniejsze jest posiadanie zmysłu graficznego. Posiadając taki zmysł resztę można się wyuczyć.

Praca dla programisty

Praca dla programisty w firmie Hermer.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość hmtl, css. Mile widziana znajomość php i innych języków przydatnych przy tworzeniu stron www.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem