REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Kryminalne

Pijany, półnagi i cwany. Do czasu... Opublikowano: wtorek, 04, lipiec 2017 16:43

40-letni mieszkaniec gminy Mirosławiec został zatrzymany za znieważenie policjantów naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich. Za swój czyn stanął  w trybie przyspieszonym przed sądem. Przyznał się do winy.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Tuż po północy wałeccy policjanci podjęli interwencję w pobliżu parku miejskiego, skąd dochodziły hałasy i krzyki. Grupa osób opuszczająca park zachowywała się bardzo głośno. Wśród nich znajdował się mężczyzna, który był niekompletnie ubrany i sprawiał wrażenie potrzebującego pomocy. Kiedy jeden z policjantów podszedł do niego, mężczyzna nagle rzucił się z pięściami na funkcjonariusza i zaczął się z nim szarpać. Wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu.

- Mundurowi natychmiast podjęli czynności, podczas których nietrzeźwy 40-latek używał wobec nich słów powszechnie uznawanych za wulgarne, czym znieważył interweniujących mundurowych - informuje rzecznik prasowy KPP w Wałczu mł. asp. Beata Budzyń. - Agresywny 40-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał. Mężczyzna usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariusza publicznego i naruszenia nietykalności cielesnej jednego z nich. Przestępstwa te zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. 3 lipca w trybie przyspieszonym 40-latek stanął przed sądem, który uznał go winnym zarzucanych mu czynów i skazał na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności w wymiarze kary po 20 godzin miesięcznie na prace społeczne.

Oprac. mk

 

Komentarze  

0 #1 chory 2017-11-24 18:11
ciekaw jestem kto to. bo ja w podobnym czasie mialem takie same zarzuty na dodatek zginol mi telefon .plecak i mialem podbite oko
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem