REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Kryminalne

Poszukiwani sprawcy rozboju Opublikowano: środa, 26, lipiec 2017 11:28

Policjanci z Wałcza poszukują sprawców rozboju, do którego doszło 26 czerwca. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Wałczu prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w sprawie przestępstwa, do którego doszło 26 czerwca 2017 roku. Około godziny 7.30 przy ul. Poniatowskiego w Wałczu doszło do rozboju, w wyniku którego n/n mężczyźni ukradli mieszkańcowi Wałcza dużą sumę pieniędzy.

Według ustaleń policjantów sprawcy weszli do mieszkania pokrzywdzonego za jego przyzwoleniem, zaatakowali go, skrępowali ciało, a następnie dokonali kradzieży pieniędzy.

Rysopis jednego ze sprawców: wiek 25-30 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 185 cm, włosy ciemne krótkie, ubrany był w krótką  kurtkę  koloru szarego lub szaroczerwonego i szare spodnie.

Drugi sprawca: wiek około 40-45 lat, ubrany był w: czapkę z daszkiem koloru ciemnoniebieskiego, ciemnoszarą bluzę i ciemne spodnie.

Wizerunek jednego ze sprawców prezentujemy poniżej.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zdarzeniu lub sprawcach proszone są o kontakt

pod numerem tel.  67 250 45 12 lub bezpośrednio do policjanta prowadzącego postępowanie pod numerem  telefonu 67 250 45 69.

Oprac. mk

Komentarze  

-1 #1 Rafal 2017-07-28 14:08
Niech szukają dalej... ich praca!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem