REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Kryminalne

Prace trwają Opublikowano: czwartek, 14, wrzesień 2017 10:21

Na początku lipca ruszyły pierwsze prace budowlane nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. Budowa jest realizowana w ramach „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020”.

 

 Maksymalny czas realizacji budowy wynosi 32 miesiące.

Przypomnijmy, nowa siedziba będzie znajdować się przy al. Zdobywców Wału Pomorskiego. Powierzchnia działki pod planowaną budowę wynosi 0,9188 ha, natomiast powierzchnia użytkowa będzie wynosić 2 549,19 m2. Oprócz tego do użytku zostanie oddany: budynek garażowy z myjnią i magazynami, śmietnik, budynek, w którym będą znajdować się kojce dla psów służbowych oraz parkingi. Działkę pod budowę nowej komendy oraz środki na przygotowanie projektu inwestycji zabezpieczyły jednostki samorządu terytorialnego z powiatu wałeckiego. Nowa siedziba poprawi warunki pracy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych oraz warunki obsługi obywateli. W projekcie uwzględniono wszystkie pomieszczenia wykorzystywane do realizacji podstawowych zadań jednostki, których nie było możliwości utworzenia w użytkowanym dotychczas budynku. Nowa siedziba spełni standardy właściwe dla takich obiektów.

Oprac. AK

 

Komentarze  

0 #3 Anonim 2017-11-23 03:24
Może na okoliczność powstania nowej komendy Szanowni Mundurowi wezmą się za wkładanie do mini łódeczek z UE w normal size takich skazanych na torturę łódka jak E.W. i G.O. i odbiorą im wkoncu dzieci, których nie powinni mieć. Miejmy nadzieję, że po interwencji Szanownych Mundurowych dzieciom będzie lepiej i będą miały szansę żyć i dorastać w nie patologicznym środowisku i domu.
Cytować
0 #2 Allah Akaba 2017-10-27 15:18
Prwna pani z dolnego z28 bloku bedzie miała bliżej do dzielnicowego na randki. Dlatego to pisze bo ten pan lubi mężatki prawda Rafale.Pani Monika pewnie sie ucieszy ze tak blisko bedzie miała.
Cytować
+11 #1 Smerf Maruda 2017-09-14 12:24
Póki jeszcze są w starej komendzie wypadałoby raz dziennie wieczorem przejechać się kilkaset metrów i spojrzeć co się dzieje na niedawno oddanym do użytku placu zabaw na terenie szkoły "Kornelówki". Wkrótce urządzenia do zabaw dla maluchów zostaną rozniesione "w p...u" przez grupkę małolatów z Grubą Aśką na czele, znanych zresztą naszym mundurowym.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież



UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem