REKLAMA

 

 

 
 

 

 

Kryminalne

Szybka kara Opublikowano: środa, 03, styczeń 2018 14:25

W trybie przyspieszonym wczoraj (2 stycznia) za kradzież roweru, uszkodzenie mienia i jazdę po alkoholu skazany został obywatel Ukrainy.

43-latek został zatrzymany nad ranem w Nowy Rok. Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że po ulicach Wałcza porusza się mężczyzna, który wcześniej ukradł rower z klatki schodowej. Zgłaszający usłyszał hałas dochodzący z klatki schodowej. Wyszedł z mieszkania, aby sprawdzić, co go spowodowało. Przy schodach zauważył mężczyznę, który wyrywa zabezpieczony przy drewnianym elemencie barierki rower i z nim ucieka. Policjanci ruszyli  w pościg. Mężczyzna uciekając porzucił jednoślad i ukrył się w zaparkowanym niedaleko aucie. Jak się później okazało, właścicielka samochodu przez roztargnienie nie zamknęła w nim drzwi.

43-latek był pijany, alkomat wskazał 0,80 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Został w trybie przyspieszonym skazany na karę grzywny 800 złotych, 200 złotych zwrotu za uszkodzone mienie oraz na karę 6 miesięcy zakazu prowadzenia pojazdów niemechanicznych.

Oprac. AK

 

Komentarze  

-5 #2 polak 2018-01-04 17:48
Czy to jest nękanie obywateli na imigracji? Skandal.
Cytować
+9 #1 Szwed 2018-01-04 08:21
Kara straszna... Myślę, że ów obywatel Ukrainy zapamięta ją na całe życie i ŚMIAŁ SIĘ Z NIEJ BĘDZIE też do końca życia. Wydalić go z kraju bo następnym razem zrobi to samo wiedząc co mu "grozi"
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem