Zamknij

Dzień wielkich serc

15:08, 30.03.2018 | mk
REKLAMA
Skomentuj

Marta Murawska z Wałcza, która prowadzi fanpage „Pani Przedszkolanka” przeprowadziła wielkanocną zbiórkę gier i zabawek dla oddziałów pediatrii i laryngologii w 107. Szpitalu Wojskowym, która zakończyła się sukcesem.

-  Podziękowania dla wszystkich za wsparcie - mówi M. Murawska. - To dzień wielkich serc. Akcja zakończyła się sukcesem, dzieci obdarowane i zadowolone.

Ogólnokrajowa zbiórka rozpoczęła się 3 tygodnie temu na fanpage „Pani Przedszkolanka”. Darczyńcami były szkoły, przedszkola, a także osoby prywatne. Najdalsza paczka przyszła z okolic Wrocławia.

- To było naprawdę coś fantastycznego - mówi „Pani Przedszkolanka”. - Pomysł na akcję zrodził się podczas jednej z wizyt na oddziale dziecięcym, gdzie doszłam do wniosku, że tym chorującym dzieciom należy się coś wyjątkowego i idealną okazją do tego jest właśnie Wielkanoc. Akcja odbyła się po raz pierwszy, ale nie mówię, że ostatni.

Pani Marta nie spoczywa na laurach. Na portalu zrzutka.pl chce zorganizować zbiórkę na doposażenie świetlicy oddziału pediatrii. Mówi, że stoły pamiętają jeszcze jej dzieciństwo.

- Skoro w Pile udało się zorganizować taką akcję, czemu w Wałczu ma się nie udać? - pyta pani Marta.

mk

Fot. M. Murawska

(mk)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone