Zamknij

ARiMR szeroko otwarty

19:16, 04.04.2018 | mk
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj (4 bm.) odbył się Dzień Otwarty w Biurze Powiatu Wałeckiego ARiMR w Mirosławcu. Celem akcji było zapoznanie rolników z eWnioskiem  oraz poznanie pracy biura.

Oprócz rolników placówkę odwiedziły dzieci ze i szkół i przedszkoli powiatu wałeckiego: SP w Tucznie, SP w Strącznie oraz mirosławieckiego przedszkola. Kierownik biura Bartosz Zasada wraz z przedstawicielami Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Wałeckiego, Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiatowej Komendy Policji w Wałczu zorganizowali dla gości wiele atrakcji. Strażacy i policjanci przeprowadzili pogadanki na temat bezpieczeństwa na wsi oraz w ruchu drogowym. Ponadto dzieci zostały nagrodzone upominkami za przygotowanie prac plastycznych na temat bezpieczeństwo na wsi. Sponsorami upominków byli: ARiMR, Rada Powiatu Wałeckiego ZIR oraz Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki.

- Poprzez zorganizowanie Dnia Otwartego i zaproszenie dzieci ARiMR chce podkreślić, jak istotna jest rola rolnictwa, dzięki któremu wsie rozwijają się zmieniają na lepsze - podkreśla B. Zasada. - A tu ważne jest bezpieczeństwo na wsi, zwłaszcza dzieci. Dlatego w trakcie imprezy rozdawano dzieciom odblaski oraz materiały promocyjne z numerem alarmowym 112.

Oprac. mk

Fot. ARiMR Mirosławiec.

(mk)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone