Zamknij

Wałeckie „szuwarki” znów na najwyższym stopniu podium

09:31, 07.06.2018 | HS
REKLAMA
Skomentuj

Wałczanie po raz drugi pokonali drużyny składające się z wędkarskich mistrzów podczas kolejnej edycji Turnieju Miast w Czarnkowie.

Na start zgłosiło się 8 dziesięcioosobowych drużyn m.in. z Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, Koszalina, Czarnkowa, Piły, Bogdańca i oczywiście Wałcza. „Nasza” drużyna w składzie  Józef Stencel, Rafał Janczarski, Jan Romańczak, Karol Dąbrowski, Marek Obarski, Adam Dukarski, Andrzej Gałanik, Przemysław Pędziński, Krzysztof Piechowiak  z kierownikiem Hieronimem Stasiakiem wystąpiła w szczególnej roli - obrońców tytułu.

- Nie zważając na ogromną presję i trudności w skompletowaniu drużyny postanowiliśmy powalczyć i tym razem. Nasi przeciwnicy wyposażeni w różnej maści mistrzów - koła, okręgu, Polski, czy czołówkę z  GP Polski  musieli mocno przecierać oczy ze zdumienia i uznać wyższość wałeckich ,,szuwarków”, ponieważ i tym razem puchar turnieju powędrował do Wałcza - relacjonuje H. Stasiak. - Sukces to tym większy, ponieważ nasza drużyna startuje tylko dzięki wsparciu prezesa koła Tadeusza Kaczorowskiego dopiero drugi rok.

Tekst i fot. Hieronim Stasiak

(HS)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone