Zamknij

Zatrzymany wieczorem przez policję za brak oświetlenia. Policjantki puściły go, bo…

07:19, 08.06.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Piotra Wojtanka z Wałcza spotkała w czwartek (7 bm.) przygoda. Na trasie pomiędzy Różewem a Skrzatuszem zatrzymał go patrol wałeckiej policji.

- Powodem było (mój wielki błąd) brak przedniego oświetlenia, a już był wieczór – opisuje swoją historię P. Wojtanek. - Po moich tłumaczeniach i sprawdzeniu trzeźwości panie spytały mnie czy kręcę kilometry dla Wałcza i ile zamierzam dzisiaj przejechać. Po miłej rozmowie życzyły mi bezpiecznego powrotu i wręczyły mi odblaski. Miła przygoda spowodowała że milej wracałem do Wałcza.

Piotr Wojtanek przejechał w sumie 240 km w akcji Kręć kilometry dla Wałcza, której głównym inicjatorem jest grupa ZWA Aktywni. Na 838 miejscowości Wałcz zajmuje w rankingu 1 miejsce z przejechanymi łącznie 145787 kilometrami (stan na piątek, 8 bm. godz. 7.00). Za Wałczem znajduje się kolejno Gdańsk, Warszawa, Pabianice i Poznań.

W miejscowościach, które zdobędą najwięcej kilometrów w rankingu, zostaną postawione klimatyczne parkingi rowerowe wyposażone w samoobsługowe stacje serwisowe.

Co zrobić, żeby wziąć udział w rywalizacji? Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kreckilometry.pl, wpisując Wałcz jako miejscowość. Przed wyjazdem rowerem, bieganiem, jazdą na rolkach czy chodzeniem włącz GPS i aplikację liczącą przejechane kilometry np. Endomondo, Strava, Rynkeeper lub kreckilometry. Po powrocie zaloguj się na stronie www.kreckilometry.pl i kliknij zakładkę „Aktywności” a potem „Dodaj aktywność”. Dodaj swoje aktywności i i kliknij „Importuj”.

mk

(P.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone