Zamknij

Piłkarskie wakacje zawodników Orła

15:10, 02.07.2018 Oprac. p Aktualizacja: 15:15, 02.07.2018
Skomentuj

Juniorzy KS Orzeł uczestniczyli w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej Tatry Cup. Wałczanie w turnieju głównym znaleźli się poza podium, lecz w dodatkowych zmaganiach zdobyli puchar Kasprowego.

W Zakopanem rywalizowało 147 zespołów w 8 kategoriach wiekowych. Juniorzy Orła wystąpili w kategorii U-13 i U -14. W tej ostatniej zajęli drugą lokatę w grupie, a następnie zespół uplasował się na piątym miejscu w turnieju Tatry Cup. W walce o puchar Kasprowego po wyrównanych pojedynkach z drużynami z Jaworzna i Prudnika wałczanie triumfowali. Dodatkowo Maciej Pawlisz otrzymał wyróżnienia dla najlepszego zawodnika w swojej kategorii. Zespół Orła w kategorii U-13 uplasował się na piątym miejscu w turnieju o puchar Giewontu.

Drużynę Orła w kategorii U-14 reprezentowali: Maciej Pawlisz, Karol Kubik, Szymon Gąsiorowski, Mateusz Buczkowski, Adam Dgeczyk, Jakub Kubiak, Adrian Szewc, Nikodem Komorniczak, Kamil Bargieł, Miłosz Gąsiorowski i Szymon Chruścicki.

Natomiast w zespole U-13 wystąpili: Jakub Moskwa, Łukasz Skwarna, Bartłomiej Szcześniak, Dominik Jadczak, Dagmara Stępień, Maciej Dziekański, Jakub Ostromecki, Miłosz Owczarek, Kacper Radysz i Patryk Jaworek. Trenerem zespołów jest Piotr Dziekański.

Zarząd klubu, trener i zawodnicy pragną podziękować gminie miejskiej oraz gminie wiejskiej Wałcz, sponsorom oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na turniej.