Zamknij

Brawo Dwójka!

16:19, 04.04.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Kolejny rok, w którym  Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałczu  może poszczycić się laureatami konkursów przedmiotowych.

Nie było łatwo,  etap wojewódzki  konkursów, który odbywa się w Szczecinie,  jest bardzo trudny i tylko nieliczni uczniowie mogą pochwalić się elitarnym tytułem laureata.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu,  wykazali się zdecydowanie największą wiedzą z przedmiotów przyrodniczych.

Zuzanna Krzyżanowska z klasy III b  - otrzymała podwójny tytuł laureata wojewódzkiego konkursu z chemii oraz  biologii – nauczycielami przygotowującymi Zuzię do konkursów była p. Cecylia Szpilewska i p. Elżbieta Malingowska. Kolejnym naszym laureatem została uczennica klasy III a – Klaudia Estkowska, która wyróżniła się wiedzą geograficzną. Opiekunem, który przygotowywał Klaudię była p. Agnieszka Manyś.

Po raz kolejny sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w wojewódzkim konkursie informatycznym „SCI#CODE”. Przemysław Martuszewski przygotowywany przez p. Ewę Lewandowską został jego laureatem.

Nasi wybitni uczniowie z wybranych dziedzin nauki, będą zwolnieni z części egzaminu gimnazjalego, otrzymując  maksymalną ilość punktów.

            Jesteśmy dumni z tego, że tak zdolni uczniowie wybierają naukę w naszej szkole. Sukcesy w konkursach przedmiotowych są wizytówką Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu i uczących w niej nauczycieli.

E. Czapczyńska, UM Wałcz

(P.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone