Recepcjonista / recepcjonista

Miejsce pracy: Kościuszki 27, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Recepcjonista
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: poziom wykształcenie nie ma znaczenia , od kandydatów wymaga się znajomości języka obcego niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HOTEL *BIAŁY DOMEK* Elżbieta Kijak WAŁCZ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 27, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Kamila Nickowska
      Numer telefonu: 510299270
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      - praca z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, - nauczanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna.
      StPr/18/0821
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      trasa Wałcz-Różewo-Szwecja-Wałcz
      StPr/18/0816

      wg zakresu czynności
      StPr/18/0817
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/18/0818

      praca kierowcy autobusu zgodnie z Rozkładem Jazdy Autobusów + czynności konduktorskie
      StPr/18/0811
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 100 PLN

      prowadzenie badań technicznych pojazdów
      StPr/18/0812
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Recepcjonista
      StPr/18/0794

      sprzedawca
      StPr/18/0785

      StPr/18/0789

      wg zakresu czynnosci
      StPr/18/0792