Inspektor

Miejsce pracy: Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie działaniami związanymi z przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska w użytkowanych kompleksach wojskowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowisku, niekaralność, znajomość przepisów o ochronie środowiska.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: 1 Regionalna Baza Logistyczna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Wieslaw Fiedorowicz
      Numer telefonu: 261472674
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie lub CV.
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Pn.-czw. 7.00-15.30, pt. 7.00-13.00
      Technik administracji
      StPr/18/0894
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Fizyczna ochrona osób i mienia.
      StPr/18/0891

      sprzedaż produktów bankowych zgodny ze standardami, realizacja indywidualnych planów sprzedażowych , prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów
      StPr/18/0892
      wynagrodzenie od 2 100 - 4 000 PLN

      1) Prowadzenie spraw finansowo-księgowych jednostki (księgowość, środki trwałe, sprawozdawczość, etc. 2) Sporządzanie sprawozdań, planów finansowych. 3) Prowadzenie rozliczeń z klientami, pracow
      StPr/18/0886
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      wg. programu
      StPr/18/0887
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Kierowanie działaniami związanymi z przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska w użytkowanych kompleksach wojskowych.
      StPr/18/0882
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - realizacja działań sprzedażowych z zakresu branży budowlanej, - przygotowanie wycen i ofert handlowych, - bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych Klientów, - budowanie i podtrzymywanie trwałych rel
      StPr/18/0883
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - transport na terenie Wałcza i Polski - pomoc drogowa
      StPr/18/0878

      -realizacja działań sprzedażowych z zakresu branży budowlanej -przygotowanie wycen i ofert handlowych -bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych Klientów -budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji bi
      StPr/18/0861
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Prace wykończeniowe wewnątrz, prace murarskie, szalunki, zbrojenia.
      StPr/18/0860