Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Dworcowa 23, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 06.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HURT-DETAL "ŁUNA" s.c. WAŁCZ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Dworcowa 23, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Łukaszewicz
    Numer telefonu: 695 040 381
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie,cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    -sprzedaż środków do produkcji roślinnej -pozyskiwanie nowych klientów
    StPr/18/0965
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    - dostawy mebli - wnoszenie mebli - składanie mebli - sprzedaż mebli
    StPr/18/0961
    wynagrodzenie od od 2 460 PLN

    Sprzedawca
    StPr/18/0963
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    obsługa komputera, kasy, prace magazynowe, obsługa klienta, obsługa wózka widłowego , mieszanie farb
    StPr/18/0964
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Fizyczna ochrona osób i mienia.
    StPr/18/0960
    wynagrodzenie od 2 100 - 2 300 PLN

    Laborant
    StPr/18/0949

    Sporządzanie zamówień, wystawianie faktur, paragonów, doradztwo przy zakupie, obsługa klienta.
    StPr/18/0948

    sprzedaż towarów
    StPr/18/0941

    StPr/18/0942

    Murarz
    StPr/18/0928