Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Technik Serwisu Mobilnego - Złota Rączka

Data dodania: 2018-10-11 15:17:29ID: 206

strabag-pfs@strabag.com

STRABAG Property and Facility Services Sp. z o.o. jest jednym z liderów w zakresie kompleksowych usług Facility Management.

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:
Technik serwisu mobilnego - Złota Rączka

Obowiązki:
• Wykonywanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych w obsługiwanych budynkach klienta
• Sprawne usuwanie zaistniałych awarii i reakcja na bieżące potrzeby
• Czuwanie nad terminowością i jakością wykonywanych na terenie obiektu przeglądów i serwisów
• Drobne naprawy i remonty
• Obsługa techniczna budynków
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w obsłudze nieruchomości
• Wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność i dokładność
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B
• Ogólna znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych i prac ogólnobudowlanych
• Uprawnienia I grupy energetycznej typu E do 1 kV
Oferujemy
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• opiekę zdrowotną,
• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne warunki zatrudnienia(telefon, tablet, samochód)
• zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności
W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Strabag Property and Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Strabag Property and Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Parzniewskiej 10 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.