Sport

Sukcesy Korony Opublikowano: wtorek, 18, lipiec 2017 21:57

Już trzeci rok z kolei zawodniczki i zawodnicy Klubu Bokserskiego Korona zdobywają medale podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Tym razem zabrakło złota, jednak wałczanie wywalczyli jeden srebrny i trzy brązowe krążki.

Dopisała aura i frekwencja Opublikowano: poniedziałek, 17, lipiec 2017 22:08

Ponad 1000 uczestników wzięło udział w biegu głównym oraz w biegach towarzyszących podczas 7 Wałeckiego Festiwalu Biegowego. Oprócz frekwencji dopisała również pogoda, więc zabawa od początku do końca była przednia.

Letni hokej Opublikowano: poniedziałek, 10, lipiec 2017 18:11

Wałcz, a konkretnie Centralny Ośrodek Sportu na Bukowinie, był miejscem rozegrania mistrzostw Europy w hokeju na trawie. Wzięli w nich udział 16-letni zawodnicy, mistrzami zostali reprezentanci Polski.

Sportowe zmagania seniorów Opublikowano: czwartek, 06, lipiec 2017 15:27

W czerwcu w COS OPO na Bukowinieodbyła się spartakiada osób niepełnosprawnych, w której uczestniczyło 130 zawodników.

Hokej w COS-OPO Opublikowano: poniedziałek, 03, lipiec 2017 11:12

Już pojutrze (5 bm. w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu rozpoczną się Mistrzostwa Europy U-16 w Hokeju na Trawie, będące kwalifikacją do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires 2018. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Brąz Patryka Opublikowano: środa, 28, czerwiec 2017 08:53

Zawodnik WTS Orzeł Patryk Kowalski znakomicie spisał się podczas mistrzostw Europy juniorów i U-23 w kajakarstwie, gdzie zdobył brązowy medal.

Złoto i srebro Volleya Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2017 12:37

Młodzi siatkarze UKS Volley SP 4 wywalczyli podczas mistrzostw województwa w piłce siatkowej Enea Cup Kinder+Sport złoty medal w kategorii „czwórek” oraz srebrny w „trójkach”.

Czwartki z „lekką” Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2017 12:32

Z inicjatywy nauczycielki wychowania fizycznego Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Witankowie Darii Puszki reaktywowano lekkoatletyczne czwartki. Po czterech jesiennych edycjach i tylu samo wiosennych startach na stadionie na Bukowinie odbył się powiatowy finał.

Mistrzowska trójka Opublikowano: wtorek, 23, maj 2017 08:19

Siatkarki UKS Volley SP 4 zostały zwyciężczyniami wojewódzkiego, finałowego turnieju minisiatkówki rozgrywanego w ramach „Enea Minicup 2017” oraz „Kinder+Sport” i awansowały do rozgrywek centralnych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.