Sport

Brąz Patryka Opublikowano: środa, 28, czerwiec 2017 08:53

Zawodnik WTS Orzeł Patryk Kowalski znakomicie spisał się podczas mistrzostw Europy juniorów i U-23 w kajakarstwie, gdzie zdobył brązowy medal.

W Belgradzie odbywały się mistrzostwa naszego kontynentu juniorów i U-23  w kajakowym sprincie, wśród 48-osobowej reprezentacji Polski znalazł się wałczanin Patryk Kowalski. Nasz kanadyjkarz wspólnie z  Normanem Zezulą, Dominikiem Bugajem oraz Dawidem Dziurlą rywalizowali w C-4 na dystansie 500 m i stanęli na najniższym stopniu podium. Patryk wystartował również w C-1 na 200 m, gdzie zajął 8. lokatę. Zawodnik WTS Orzeł został objęty programem - powstałym z inicjatywy Ministra Sportu i Turystyki - „team100”, czyli znalazł się w gronie 100 najbardziej perspektywicznych polskich sportowców.