Zamknij

Pożegnanie lata: Strachy na Lachy i happysad

13:47, 09.08.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

25 sierpnia Wałcz z przytupem zakończy wakacyjny sezon. Na promenadzie nad jeziorem Raduń pojawią się dwa znakomite zespoły. Start o godzinie 20.00, wstęp wolny!

Happysad to grupa założona w roku 2001. Jak sami to określają, grają „rocka regresywnego”, czyli odtwarzają to, co znane i lubiane, nie szukając nowej drogi ani nie próbując zmieniać świata za pomocą zaangażowanych tekstów. Być może to jest ich największą siłą – utwory takie jak „Zanim pójdę” czy „Bez znieczulenia” szybko wspięły się na listy przebojów i na stałe zagościły w odtwarzaczach wielu fanów klasycznego gitarowego grania.

Gwiazdą wieczoru będzie z kolei zespół Strachy na Lachy. Charakterystyczny styl i teksty celnie punktujący polską rzeczywistość (również w wydaniu lokalnym – patrz „Piła Tango”). W zeszłym roku grupa Grabaża wydała ósmy album. W dyskografii nie brakuje hitów takich jak „Jedna taka szansa na 100”, „Dzień dobry, kocham Cię” czy „BTW (mamy tylko siebie)”, więc każdy miłośnik alternatywnego rocka może liczyć na muzyczną ucztę.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone