Zamknij

Skorzystaj z bezpłatnych zajęć w Pulsie i wróć do formy!

16:53, 13.09.2018 | P.K

Po wakacjach, urlopach i wielu imprezowych weekendach nierzadko zakrapianych alkoholem i niekoniecznie zdrowym jedzeniem wracamy do regularnej aktywności fizycznej.

Rzecz jasna nie wszyscy jeszcze złapali sportowego bakcyla, wielu z Was nie było jeszcze w fitness klubie i nie poczuła nigdy wcześniej potreningowej  fali przecudnych mocy endorfin oraz „bólów” mięśniowych nazywanych wciąż (choć niepoprawnie) zakwasami. Konfucjusz twierdził  iż każdy z nas ma dwa życia - drugie zaczyna się  w momencie, gdy uświadamiamy sobie, że mamy tylko jedno. Dlatego odstaw wszelkie wymówki na bok, nie marnuj czasu na siedzeniu przed TV i z komórką w ręku. W Pulsie zarażamy aktywnością, zmieniamy nie tylko wygląd i zdrowie, ale całe życie.

Specjalnie dla Was już w najbliższą środę zorganizowaliśmy DZIEŃ OTWARTY - każdy  może przyjść na siłownię lub zajęcia fitness nieodpłatnie. Również za darmo tego dnia mają Państwo możliwość skorzystania z usług trenerów personalnych a nawet bezpłatnego treningu, konsultacji treningowych, dietetycznych, suplementacyjnych i rehabilitacyjnych oraz pomiarów składu ciała. Niespodzianką dla Państwa będzie również możliwość  kupienia karnetu za 50 procent ceny.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców powiatu  bez względu na płeć, wiek, staż treningowy, choroby czy kontuzje. Klub czynny będzie od godz.  8:00 do ostatniego klienta. Do dyspozycji Państwa mamy barek, w którym serwujemy oprócz suplementów diety, shakeów białkowych kawę  i fit  ciasto. PRZYJDŹ  SPRAWDŹ  NAS I ZOSTAŃ NA ZAWSZE.

Profesjonalna kadra - doświadczeni instruktorzy i zawodowi trenerzy oraz sprzęt najwyższej jakości  są gwarancją Twojego sukcesu. Bezpieczeństwo, zdrowie i miła atmosfera to nasze atuty. Czekamy na Ciebie (rezerwacje i zapisy, tel. 67 2597126).

START 8:00

            9:00   WYZWANIE (super zajęcia dla  początkujących osób oraz zaawansowanych pragnących zmian w swoim wyglądzie, zdrowiu, samopoczuciu)

           18:00 WYZWANIE

           19:00  JUMPING FROG (wesołe, ale intensywne zajęcia na trampolinach z niesamowitym wulkanem energii Marleną. Jak korzystaliście w innym klubie z tego typu zajęć, koniecznie spróbujcie u nas - szybko zauważycie „różnicę”)

           19:00  SPINNING PRO (trening na profesjonalnych bezłańcuchowych rowerach SCHWINN w specjalnie przygotowanej sali  z wyświetlanym „planem podróży”. Waszym „pilotem”  będzie Joanna - nie wiem czy jest jeszcze ktoś, kto jeszcze nie zna tej wyjątkowej trenerki . Przybywajcie na trening, zapnijcie pasy i OGIEŃ )

           20:00  ZUMBA! Tu czeka Was gruby temat, mnóstwo atrakcji, świateł, zabawy i krzyków. Wszystko przy super muzyce z najlepszą z najlepszych MARLENĄ SZCZEPSKĄ

UWAGA!  17 września o godz. 17:30 rusza nowa edycja grupy WYZWANIE ! Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, szczegóły tel. 67 259 71 26 lub osobiście w klubie.

Pierwszy trening GRATIS!

(P.K)
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone