Zamknij

Marcin Majchrzak odwołany

14:53, 09.10.2018 | z
REKLAMA
Skomentuj

Nadleśniczy Nadleśnictwa w Tucznie Marcin Majchrzak pod koniec września został nagle odwołany ze swojego stanowiska.

M. Majchrzak związany jest z Lasami Państwowymi od 1996 roku, od 1999 pracuje w Tucznie, a od 7 lat pełni funkcję nadleśniczego. Swojego odwołania się nie spodziewał.

- Z pokorą i godnością przyjąłem decyzję dyrektora o odwołaniu, chociaż nie ukrywam, że byłem również bardzo zaskoczony- wyznaje M. Majchrzak. - Niestety nie poznałem przyczyn odwołania. Obejmuje mnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia, podczas którego rozstrzygną się moje dalsze losy w Lasach Państwowych.

Co ciekawe, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile Ryszard Standio przebywa na zwolnieniu lekarskim albo urlopie. Wypowiedzenie w jego imieniu wręczył jeden z jego zastępców, jednak - jak zapewnia rzecznik prasowy pilskiej RDLP Krzysztof Dymek - mimo to odwołanie jest skuteczne.

- Dyrektor działał zgodnie z prawem i zgodnie z przepisami skorzystał z przysługującego mu prawa odwołania nadleśniczego bez podania przyczyny - mówi rzecznik K. Dymek. - Na pewno w najbliższym czasie odwołanemu nadleśniczemu zostanie przedstawiona jakaś propozycja pracy w Lasach Państwowych.

Takie odwołania w Lasach Państwowych to norma. Dwaj poprzednicy M. Majchrzaka pożegnali się ze stanowiskiem w podobny sposób.

9 października odwołany został również dyrektor RDLP w Pile. Zastąpi go Damian Szcześniak, dotychczasowy zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Sarbia. 

z, na zdjęciu po prawej

(z)
REKLAMA

Komentarze (5)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


PisPis

6 6

?Dobra? zmiana idzie jak burza. Niebawem czas na ciebie. 22:02, 10.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ProzakProzak

4 3

Pis PO - jedno zło
wykształcona hołoto ...
29 lat bujania się w kółko z tymi samymi cwaniakami na przemian , obejrzyjcie sobie nagrania z okrągłego stołu , to są ciągle te same mordy . Hołoto , wybierasz w wyborach albo stronnictwo Amerykańsko Żydowskie jak obecnie albo kuratelę Niemiecką z czasów PO , to jest ten wspaniały wybór ? To ja dziękuję za demokrację , ustrój dla wykształconych półgłówków . 19:30, 11.10.2018


Jan67Jan67

0 1

A kto to jest ..
. Codziennie jest ktoś zwalniany i nikt o tym nie pisze.Przyjął z pokorą i jazda.Po co o tym pisać. Niech zapłaci za reklame 14:38, 13.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

fdefde

1 0

z pewnoscia masz racje ze codziennie sie kogos zwalnia?. tylko nabiera to wtedy rozglosu kiedy sie to robi po lini partyjnej i nie ma zarnych zastrzezen co do fachowosci delikwenta. 13:09, 16.10.2018


© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone