Zamknij

Tanecznie dla Gabrysia

11:45, 11.06.2019 | Oprac. z
REKLAMA
Skomentuj

Podczas festynu charytatywnego zorganizowanego 8 czerwca w Tawernie pod Wieżą na rzecz młodego wałczanina Gabrysia Kontroniewicza zebrano ponad 5,2 tys. zł.

Akcję zorganizowało Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Wolontariat „10-tka” przy pomocy innych wałeckich stowarzyszeń, organizacji i sponsorów. Gwiazdą imprezy był zespół DiscoBoys, wśród atrakcji był m.in. bieg rodzinny dookoła jeziora, stoiska Drużyny Wojów Grodu Wałcz, WZTZ, SKAiT „Ewa”, Stowarzyszenia Aktywnego Walu Pomorskiego i służb mundurowych. Dzięki Markowi Majczynie z Fabryki Radości dzieci bezpłatnie mogły korzystać z zamków dmuchanych. Ogromną popularnością cieszyły się stoiska gastronomiczne i loteria fantowa, w której do wygrania były m.in. vouchery na tort, rower, tatuaż i wejściówki do klubów fitness. Wieczorem odbyła się dyskoteka charytatywna.

- Bardzo serdecznie chcemy podziękować wszystkim sponsorom, którzy wsparli naszą akcję, jest nam niezmiernie miło, że dzięki wam mogliśmy pomóc małemu wałeckiemu wojownikowi Gabrysiowi - podsumowują organizatorzy.

Przypomnijmy, 5-letni wałczanin Gabriel Kontroniewicz choruje na mięsaka złośliwego, jest w trakcie intensywnego leczenia onkologicznego, które wymaga wsparcia finansowego.

Gabrysiowi można pomóc, wpłacając pieniądze na konto Fundacji Złotowianka.

(Oprac. z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone