Zamknij

Jak uzyskać pomoc w ubieganiu się o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku? Podpowiadamy!

11:54, 05.09.2019 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Osoby po wypadku rzadko kiedy wiedzą, w jaki sposób ubiegać się o należne im odszkodowanie. Dochodząc do siebie po często traumatycznych wydarzeniach, nie mają czasu kontaktować się z ubezpieczycielami, a tym bardziej negocjować wysokich świadczeń. Na szczęście działają kancelarie prawne, które reprezentują klientów poszkodowanych w wypadkach różnego typu. Sprawdź, jak wygląda dochodzenie odszkodowań z pomocą profesjonalistów w branży.

 

Negocjacje z ubezpieczycielem warto powierzyć kancelarii prawnej. Sami niewiele zdziałamy

 

Kiedy zdarzy się wypadek, skupiamy się na jak najszybszym powrocie do zdrowia. Mowa zarówno o kondycji fizycznej, jak też psychicznej, która nierzadko cierpi wskutek wstrząsających wydarzeń. Nie mamy wówczas sił na to, by wypełniać dokumenty i odwiedzać ubezpieczycieli. W takiej sytuacji najkorzystniejszym wyjściem będzie skorzystanie z pomocy kancelarii prawnej, wyspecjalizowanej w zakresie uzyskiwania odszkodowań z OC sprawcy. Przykładem takiego miejsca jest AIF Kancelaria, która wyręcza swoich klientów we wszelkich formalnościach. Poszkodowani w wypadkach mogą zatem w pełni skupić się na odzyskiwaniu zdrowia, podczas gdy reprezentujący ich prawnicy zajmują się pozyskaniem dla nich odszkodowania z OC. Brzmi zawile? W rzeczywistości wcale takie nie jest!

 

Wbrew pozorom, doświadczeni negocjatorzy doskonale orientują się w obowiązującym prawie i potrafią tak rozmawiać z ubezpieczycielami, aby przyznali oni godne odszkodowanie. Jest to świadczenie, obejmujące m. in. zwrot kosztów leczenia i zakupu lekarstw, rentę wyrównawczą, zadośćuczynienie za krzywdę fizyczną i psychiczną oraz zwrot za dojazdy na rehabilitację i badania. Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc na wszystkich etapach walki o wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Tego rodzaju pełnomocnictwo jest gwarancją tego, że poszkodowany otrzyma satysfakcjonujące świadczenie, a nie zaniżoną kwotę odszkodowania, jak to często bywa.

 

Czy na wysokie odszkodowanie z OC sprawcy trzeba długo czekać? Niekoniecznie!

 

Najkrótszą drogą do uzyskania godnego odszkodowania jest jego polubowne dochodzenie. Taka procedura może przynieść rezultat, jeśli zostanie przeprowadzona przez doświadczonego negocjatora, który wie, w jaki sposób rozmawiać z ubezpieczycielem. AIF Kancelaria zatrudnia specjalistów w dziedzinie m.in. polubownego rozwiązywania spraw o odszkodowania z OC sprawcy. Z punktu widzenia poszkodowanego klienta ważne jest to, że kancelaria maksymalnie ogranicza jego udział w postępowaniu. Tym samym osoba starająca się o świadczenie może oddać się rekonwalescencji po wypadku, podczas gdy reprezentujący ją prawnik zajmie się formalnościami i doprowadzi do zamknięcia sprawy nawet w miesiąc. Tak ekspresowe zakończenie postępowania, skutkujące wypłatą świadczenia, będzie godną rekompensatą za poniesione krzywdy i z pewnością ułatwi powrót do pełnej sprawności.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Waldek Waldek

0 0

Prawnicy kosztują, nie każdego stać na to. Ja odsprzedałem szkodę Funduszowi Odszkodowań Komunikacyjnych. Po mimo obaw poszło łatwo i dostałem pieniądze z góry, no i najważniejsze, więcej nić od ubezpieczyciela, więc w trudnych przypadkach takie rozwiązanie jest naprawdę korzystne. 16:33, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Les 57Les 57

0 0

A dlaczego kancelarię zajmujące się uzyskiwaniem odszkodowań w Polsce nie reklamują się poprzez publiczne rekomendacje. Dlaczego kancelarie są nie równo traktowane - ile jest w Wałczu kancelarii reprezentujących swoich klientów w Warszawie. Dlaczego w Warszawie za takie same urazy osoba poszkodowana dostaję większe odszkodowanie ? czy inny kolor krwi ma ? zarobki utrata zdrowia jest ta sama, procenty są takie samo i dlaczego są rażące większe zadość uczynienia . Dlaczego procesy z tytułu wypadków komunikacyjnych tak proste toczą się latami ? 02:50, 01.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone