Zamknij

Wybielanie zębów bez tajemnic

13:31, 15.06.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Na czym polega ta metoda wybielania zębów?

Wiele lat badań i doświadczeń w dziedzinie wybielania zębów zaowocowało innowacyjną metodą stosowaną w gabinetach White&Beauty. Na zęby pacjenta nakładany jest żel organiczny, który poddaje się działaniu lampy. Dzięki intensywnemu niebieskiemu światłu o bardzo dużej długości fali światła nawet do 530 nm, żel wnika w strukturę zęba i utlenia przebarwienia. Nie niszczy w żaden sposób przy tym szkliwa!

 

Jak długo trwa zabieg i jak długo utrzymuje się efekt?

Sam zabieg to 3 sesje naświetlania zębów po 15 minut. Cała procedura zajmuje do półtorej godziny. Każdy zabieg poprzedzamy wywiadem z klientem, czy nie występują przeciwwskazania, sprawdzamy aktualny odcień zęba, aby potem porównać go z odcieniem uzyskanym po wybielaniu. Dzięki temu każdy klient wie o ile wybieliły się jego zęby. Wizytę kończymy krótką rozmową na temat zaleceń po zabiegowych. Efekt w zależności od wybranej lampy utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy. Znaczenie mają również nawyki żywieniowe. Papierosy, kawa, czerwone wino i inne produkty które mają dużo barwników w swoim składzie powoli przebarwiają zęby na nowo.

Czy to bezpieczne dla szkliwa?

Tak, zabieg jest w pełni bezpieczny. Podczas wykonywania zabiegów stosujemy najlepsze, poparte certyfikatami, najbezpieczniejsze środki do wybielania zębów i innych zabiegów. Dające najlepsze efekty na rynku Europejskim i Amerykańskim.

Czy zabieg wybielania zębów jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny. Ból może jednak wystąpić, jeżeli klient ma ubytki, pęknięcia na zębach, lub podrażnione dziąsła.

Czy po zabiegu trzeba stosować się do jakichś specjalnych zaleceń? Na przykład nie pić kawy, wina, myć zęby specjalną pastą?

Przez pierwsze 3 dni należy stosować się do tak zwanej "białej diety", czyli spożywać pokarmy, które w swym składzie posiadają jak najmniej barwników sztucznych, oraz naturalnych. Nie powinno się pić kawy, herbaty i kolorowych napojów. Warto odpuścić papierosy. Kto wie, może te 3 dni będą dobrym bodźcem, aby pożegnać się z tym nałogiem na zawsze. Jeżeli chodzi o pasty do zębów to polecamy te z górnej półki, które wzmacniają szkliwo i kompleksowo dbają o zęby. Zdecydowanie odradzamy pasty wybielające, które mają właściwości ścierne. Przy dłuższym stosowaniu po prostu ścierają szkliwo.

Jakie jeszcze usługi oferujecie?

Mamy w ofercie również remineralizację, którą polecamy wykonać po zbiegu wybielania zębów. Remineralizacja to proces polegający na wbudowywaniu odpowiednich minerałów w ścianki szkliwa. Zabieg ten zabezpiecza zęby przed drobnoustrojami i kamieniem nazębnym oraz zmniejsza nadwrażliwość zębów. 

 

Ile kosztuje wybielanie w White&Beauty?  

Lampa Beyond Premium kosztuje 499 zł. Lampa Led 349 zł. W obu przypadkach wystarczy 1 zabieg dla uzyskania efektu.

Lampa LED wybiela szkliwo, efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy, zęby wybielają się o 5-8 odcieni, a przeznaczona jest dla osób, które chcą odświeżyć efekt wybielania albo przebarwień mają bardzo niewiele.
Lampa PREMIUM wybiela szkliwo i zębinę, efekt utrzymuje się 1-1,5 roku, zęby wybielą się nawet do 14 odcieni i zaleca się ją dla osób z dużymi przebarwieniami oraz te, które wybielają zęby po raz pierwszy.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz