Zamknij
REKLAMA

Sukces polskiej marki #EAGLETeamSummit.

08:30, 08.10.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 28-29 września w Pile odbyło się wewnętrzna konferencja lidera produkcji maszyn do cięcia laserowego - EAGLE LASERS, w której uczestniczyli przedstawiciele firmy z całego świata.

EAGLE LASERS to wiodąca marka wycinarek laserowych w technologii fiber, z siedzibą w Wałczu. W branży przemysłowej jest bardzo dobrze znana ze swoich niezawodnych i wydajnych wycinarek laserowych oraz wysokich mocy stosowanych w swoich maszynach. Posiada oddziały w Niemczech, we Włoszech oraz w Skandynawii, a ponadto szeroką sieć dystrybutorów na całym świecie.

Dwudniowe wydarzenie obfitowało w wiele ciekawych paneli tematycznych i szkoleń. Po oficjalnym otwarciu właściciel EAGLE LASERS, Pan Janusz Marcin Ejma, opowiedział o osiągnięciach firmy w ostatnich latach. Wprowadzone innowacje technologiczne, nowe wersje głowicy laserowej, czy produkcja własnych silników liniowych – jednego z ważniejszych komponentów w maszynie - to tylko niektóre z nich. Pandemia również nie wpłynęła na plany rozwoju marki, która przez ostatnie dwa lata zdobyła aż osiem nowych rynków zbytu i zwiększyła zatrudnienie o ponad 30 procent. Firma ma otwartych kilkanaście rekrutacji i wciąż poszukuje osób chętnych do pracy. Na zatrudnienie mogą liczyć zarówno osoby chętne do pracy na produkcji jak i specjaliści w obszarach programowania, CAD/CAM, konstruktorzy, logistycy oraz pracownicy administracyjni. Wzrosty dotyczą również powierzchni produkcyjnej przedsiębiorstwa. Powstająca od kilku miesięcy nowa hala produkcyjna zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku i stanowi część budowanego w Wałczu kompleksu o łącznej powierzchni 42 tys.m². Dla mieszkańców Wałcza i okolic, oznacza to nowe miejsca pracy i szansę na rozwój swojego potencjału zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Na wspomnianą konferencję przybyli eksperci branży laserowej z całego świata. Nie zabrakło ciekawych prezentacji, praktycznych sesji szkoleniowych i networkingu. Najbardziej wyczekiwanym punktem była prezentacja kampanii Power Your Future, zapowiadająca najnowszą premierę marki, która odbędzie się podczas targów Blechexpo w Stuttgarcie w dniach 26-29 października. EAGLE LASERS swoją nowość będzie prezentować w hali 5 na stoisku nr 5305. Do tej pory każda premiera marki była wielkim zaskoczeniem dla całej branży cięcia laserowego. Firma za każdym razem udowadniała, że technologia fiber to dziedzina o nieograniczonym potencjale. Jak będzie tym razem? Jednego możemy być pewni – to będzie głośna premiera.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%