Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:01, 16.09.2020
Okres jesienny to czas zbiorów dyni. Warzywo to cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na dekoracyjny wygląd, ale przede wszystkim ma ogromne zastosowanie w dziedzinie kulinarnej. Jak dobrze wiemy z dyni możemy przyrządzić smakowite zupy, kremy, sosy, placki, ciasta, przeciery, a zwłaszcza przetwory. Sprawdźcie nasze przepisy!
12:00, 09.09.2020
Rolnicy i ogrodnicy nie wyobrażają sobie zaplanowania prac w polu czy ogrodzie bez korzystania z kalendarza biodynamicznego. Czy to określenie brzmi dość tajemniczo? Już wyjaśniamy, na czym dokładnie polega.
09:16, 03.09.2020
Twoim marzeniem jest cały dzień jeździć autem i przewozić pasażerów z miejsca w miejsce, opowiadając im zabawne historyjki o Twoim mieście? Rozpoczynając karierę taksówkarza na pewno staniesz przed dylematem: pracować solo, a może dołączyć do wielkiej korporacji? Wybór ten nie jest prosty, a jednocześnie nie będzie warunkował czy będziesz oferował najlepsze usługi przewozu osób w mieście.
09:09, 03.09.2020
Każdy z nas przechodził przez nieprzyjemne historie z taksówkarzami w tle. Astronomiczne kwoty za kurs (zapewne liczone według kosmicznych algorytmów), słuchanie nieszczególnie interesujących faktów z życia kierowcy czy zapachy samochodu dalekie od standardów normalności. Takich doświadczeń wolelibyśmy jednak uniknąć. Jak to zrobić?
00:01, 02.09.2020
Mimo że do nowego roku zostało jeszcze trochę czasu, to rolnicy i sympatycy polskiej wsi już mogą cieszyć się najnowszą edycją popularnego "Kalendarza Rolników 2021"! Zobaczcie, dlaczego warto mieć ten wyjątkowy poradnik.
14:08, 12.08.2020
Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Pragną tak, jak rodzice rozmawiać przez telefon, gotować, prasować i oczywiście prowadzić samochód. Dlatego producenci zabawek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, chcąc spełniać marzenia maluchów i dbać o ich rozwój, od lat sprzedają zabawkowe komórki, mini kuchnie, plastikowe żelazka, a także auta na akumulator.
12:05, 20.07.2020
Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, co wpływa na wysokość sprzedaży ich produktów. Okazuje się, że jednym z najważniejszych czynników są etykiety na opakowaniach, czyli wizytówki produktów, które jako pierwsze zwracają uwagę konsumentów.
14:48, 17.07.2020
Branża medyczna bardzo potrzebuje nowych lekarzy, dlatego pójście na medycynę jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Oczywiście praca dla idei jest piękna jednak trzeba brać pod uwagę również realia rynku. Są specjalności, gdzie lekarze mogą zarobić zdecydowanie więcej i mają wiele możliwości zatrudnienia również w prywatnych klinikach. Tak jest w przypadku medycyny estetycznej. Pewnych zabiegów nie może wykonywać ani kosmetyczka ani tym bardziej fryzjerka, które często dodatkowo świadczą pewne usługi w tym zakresie. Warto oczywiście tę specjalność, która najczęściej dostępna jest na studiach podyplomowych połączyć z chirurgią. Dzięki temu można podejmować się wszelkiego typu zabiegów upiększających.
14:44, 16.07.2020
Aby zostać kosmetologiem należy ukończyć studia wyższe w tym zakresie. Choć istnieją kursy z tej dziedziny, to jednak mogą być one jedynie uzupełnieniem dotychczas zdobytej wiedzy, a nie jedynym jej źródłem. Najczęściej w zawodzie, np. firmach produkujących kosmetyki są bowiem zatrudniane osoby po studiach.
09:08, 26.06.2020
Bielizna pościelowa powinna być doskonale dopasowana do rozmiaru kołdry, poduszki i materaca. Zbyt szerokie poszwy mogą bowiem skutecznie utrudniać komfortowe zasypianie. Pościel w rozmiarze 140x200 to doskonały wybór w przypadku łóżek jednoosobowych, zwłaszcza tych dziecięcych i młodzieżowych. Wybierając taki komplet zwróć uwagę także na materiał i estetykę. Jak wybrać? Zapoznaj się z tym krótkim poradnikiem!
09:31, 23.06.2020
Jeśli właśnie zastanawiasz się, jaką lampę wybrać do salonu, kuchni lub jadalni, spieszymy z podpowiedzią - wiszącą, czy sufitową. To właśnie ten typ lamp gwarantuje optymalne oświetlenie wnętrza. Dodatkowo lampy sufitowe prezentują się naprawdę efektownie, a wybór dostępnych wzorów jest imponujący. Jak wybrać i zaaranżować lampę w wybranym wnętrzu?
12:08, 29.05.2020
Proste, a czasem wręcz surowe bryły budynków nie są w architekturze niczym nowym. Od kilku lat można zaobserwować powrót do minimalistycznego podejścia do projektowania domów mieszkalnych. Czy warto brać pod uwagę nowoczesne projekty domów z płaskim dachem? Kiedy taki dom może się okazać strzałem w dziesiątkę?
08:18, 22.05.2020
Wystrój domu można zmienić bez przeprowadzania gruntownego remontu. Za sprawą drobnych zmian odświeżymy wygląd salonu, nie nadwyrężając domowego budżetu. Sposobów jest wiele, ale wszystko zależy od Twojej wyobraźni i możliwości finansowych. Orły Meblarstwa podpowiadają, jak odnowić wnętrze mieszkania.
11:07, 21.05.2020
Jeszcze kilka lat temu jedyną możliwością na znalezienie pracy, było korzystanie z oferty tak zwanego „pośredniaka”. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej, zobacz jakie szanse daje nam internet.
11:05, 20.05.2020
Rynek pracownika ma się bardzo dobrze i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić. Ciężko pozyskać nie tylko wybitnego specjalistę, ale też robotników do wykonywania zajęć podstawowych. Pracownicy coraz częściej dyktują warunki. Jakie są ich oczekiwania?