Zamknij

Minipiłka - duży sukces

18:43, 24.03.2018 | Oprac. p
REKLAMA
Skomentuj

Młodzi siatkarze z SP nr 4 wygrali półfinały mistrzostw województwa w minipiłce siatkowej i tym samym awansowali do najlepszej czwórki w województwie.

Wałczanie byli gospodarzami półfinałowego turnieju, który 20 marca rozegrano w sali gimnastycznej SP nr 4. Rywalizowały cztery ekipy z Drawska, Szczecina, Pyrzyc i Wałcza. Gospodarze wygrali w pierwszym meczu ze szczecińskim zespołem 2:0, a w meczu o pierwsze miejsce pokonali w tym samym stosunku gości z Pyrzyc. Występujący w składzie: Jakub Grygorcewicz, Dominik Szmyt, Seweryn Miazga, Bartosz Szczęsny, Filip Wiśniewski, Paweł Przybylski, Jakub Kisielewski, Jan Macias, Szymon Górski i Patryk Odolczyk podopieczni Adama Czaszyńskiego zwyciężyli w całym turnieju i awansowali do wojewódzkiego finału, który zostanie rozegramy w połowie kwietnia.

Organizatorzy turnieju i zawodnicy dziękują firmie PCMB z Wałcza, która ufundowała puchary dla wszystkich zespołów i statuetkę dla najlepszego zawodnika, którym został zawodnik gospodarzy Jakub Grygorcewicz.

Oprac. p

(Oprac. p)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone