Zamknij

Wycieczka samochodowo-rowerowa

16:02, 28.08.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Członkowie Koła PTTK „Sobótka” przy Klubie POW w Wałczu wyjechali na wycieczkę samochodowo-rowerową, podczas której w okolicach Zwierzyńca oraz Roztoczańskiego Parku Narodowego promowali turystykę rowerową.

W drodze do bazy noclegowej w Zwierzyńcu jedna z przerw zaplanowana została w Sandomierzu, gdzie cała grupa poszukiwała śladów serialowego Ojca Mateusza. W pierwszym dniu pobytu grupa wybrała się na trasę do malowniczego Krasnobrodu zwiedzając po drodze Zagrodę Guciów. Kolejny dzień przed południem przeznaczony był na strawę nie tylko dla ducha, czyli zwiedzanie browaru w Zwierzyńcu. Po południu wyprawiono się do Zamościa, gdzie podziwiano Stare Miasto. Trzeci dzień pobytu połączył pasję wodną - spływ rzeką Wieprz z pasją rowerową - odwiedziny u znanego dzięki wierszowi Jana Brzechwy Szczebrzeszynie.

W drodze powrotnej do Wałcza jeden z postojów miał miejsce w mieście z artystyczną duszą - Kazimierzu Dolnym. Po niedługim niestety napawaniu się atmosferą miasta szczęśliwie pokonano drogę do domu.

Wszyscy uczestnicy zgodnie kręcili kilometry dla Wałcza.

Oprac. AK

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone