Zamknij

Karatecy podsumowali rok

09:48, 29.01.2019 | piotr
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz 17 zawodnicy, trenerzy i działacze Klubu Karate Tradycyjnego podsumowali mijający rok. Była okazja do podziękowań i nagrodzenia najbardziej aktywnych.

W sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 24 stycznia spotkali się nie tylko zawodnicy i zawodniczki oraz ich rodziny, działacze i trenerzy, lecz również zaproszeni goście. Przybył przewodniczący Rady Miasta Paweł Łakomy, starosta Bogdan Wankiewicz, zastępca wójta gminy Wałcz Paweł Kosmalski, a także dyrektor COS OPO Zdzisław Ryder. W sumie w uroczystości uczestniczyło około 150 osób.

Wszystkich przywitał prezes klubu Krzysztof Gwizdała, który podziękował przedstawicielom władz za wspieranie klubowej działalności. Po wystąpieniu prezesa odbył się pokaz filmu dokumentującego uroczystości obchodów 40-lecia działalności Zbigniewa Ruty. Później przyszedł czas na nagrodzenie najbardziej aktywnych zawodniczek i zawodników.  Aby zwyciężyć w klasyfikacji, trzeba przez cały rok gromadzić punkty za udział w zajęciach treningowych, pokazach, szkoleniach, zawodach, egzaminach i obozach. Tegoroczna klasyfikacja była pod każdym względem rekordowa, bowiem punkty można było zdobywać podczas 30 różnych aktywności klubowych.

W klasyfikacji do lat 14 najlepsza okazała się Kinga Siedlecka, a kolejne miejsca zajęli Cyprian Zimniak i Wiktoria Dąbkiewicz. Cezary Fryc triumfował w kategorii wiekowej powyżej lat 14, a dwa pozostałe miejsca na podium zajęli Julia Świstun i Anna Lenczewska. Laureaci w obu kategoriach otrzymali puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Goście gratulowali sukcesów, wręczyli upominki, a także życzyli w nowym roku kolejnych sukcesów sportowych i organizacyjnych. Uroczystość była przeplatana pokazami karate w wykonaniu zawodniczek i zawodników z różnych grup wiekowych.

(piotr)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone