Zamknij

Z okazji wyzwolenia

16:17, 11.02.2019 | p
REKLAMA
Skomentuj

Siedem zespołów rywalizowało podczas halowego turnieju piłki nożnej, który z okazji wyzwolenia Wałcza zorganizował KS Orzeł.

W hali na Dolnym Mieście 10 lutego spotkały się drużyny z Debrzna, Jastrowia, Szydłowa, Człopy, Borne Sulinowa oraz dwie ekipy z Wałcza. Drużyny złożone z zawodników urodzonych w 2004/5 roku walczyły w systemie każdy z każdym, mecze trwały po 12 minut, w sumie rozegrano 21 spotkań. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał prezes Orła Dariusz Baran, sędzią był niezniszczalny Zbigniew Marynka, a nad całością czuwał Maciej Tołłoczko. Zmagania młodych zawodników przyglądał się prezes KOZPN Grzegorz Maciejasz.

Najlepszą ekipą okazała się drużyna Iskry Szydłowo, która wyprzedziła Polonię Jastrowie i AP 2012 Debrzno. Każdy zespół otrzymał puchar, nagrodzono również najlepszych piłkarzy w poszczególnych drużynach.

Zarząd klubu, trenerzy i zawodnicy KS Orzeł składają podziękowania Urzędowi Miasta, Starostwu, dyrekcji SP nr 5, oraz prezesowi KOZPN za pomoc w organizacji turnieju oraz za ufundowanie nagród.

(p)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone