Zamknij

Medale pięściarek

21:04, 02.04.2019 | Oprac. p
REKLAMA
Skomentuj

Srebrny i brązowy medal z mistrzostw Polski juniorek przywiozły zawodniczki wałeckiej KS Korona. Ponadto wałczanki w klasyfikacji drużynowej uplasowały się tuż za podium.

W zakończonych w Grudziądzu w minioną sobotę zwodach rywalizowało prawie 150 zawodniczek z ponad 50 klubów z całej Polski. Najlepiej z trzech reprezentantek wałeckiego klubu spisała się Dominika Pogrzebska. Nasza, mająca już na swoim koncie tytuł mistrzyni kraju, zawodniczka czwarty raz z rzędu awansowała do finału krajowych mistrzostw. Po drodze pokonała przed czasem rywalkę z Bydgoszczy a w półfinale nie dała szans ubiegłorocznej finalistce pucharu Polski. Niestety w najważniejszej walce Dominika uległa przeciwniczce z Warszawy.

Bardzo dobrze spisała się w Grudziądzu także Aleksandra Kucybała, która zdobyła brązowy medal. Blisko podium była również Anna Bezhubka, lecz w pojedynku o medal wałczanka nie sprostała rywalce z Chojnic. W klasyfikacji klubowej zawodniczki KS Korona uplasowały się na czwartym miejscu a do podium zabrakło niewiele.

Po zakończonych mistrzostwach w Grudziądzu trenerzy wałeckiego klubu udali się niemal od razu prosto do Szczecina, gdzie ich najmłodsze podopieczne Oliwia Jakubczyk, Wiktoria Sarzała oraz Aleksandra Borowiec stoczyły walki szkoleniowe.
Zawodnicy i trenerzy KS Korona dziękują za pomoc przy organizacji wyjazdów Urzędowi Miasta i Urzędowi Gminy oraz firmie Victoria Cymes.

(Oprac. p)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone