Zamknij

Kolejny mistrz z Korony

22:17, 24.09.2019 | Oprac.p
Skomentuj
REKLAMA

Klub Sportowy Korona wychował kolejnego bokserskiego mistrza Polski. Tym razem najlepszym młodzikiem w kraju został Daniel Jesiotr.

W Łomży 21 września zakończyły się zmagania najmłodszej grupy wiekowej w boksie olimpijskim, czyli wśród młodzików. W tej rywalizacji najlepszy w swojej kategorii wagowej okazał się uczeń wałeckiej „Kornelówki”. Podopieczny Zbigniewa i Łukasza Butryńskich rozpoczął treningi trzy lata temu.

- Od początku widać było, że Daniel ma smykałkę do pięściarstwa - wspomina trener i prezes KS Korona Łukasz Butryński. - Imponował sprytem, nieustępliwością i niespożytymi pokładami energii. Od razu wiedzieliśmy, że jest to znakomity materiał na mistrza. Już na swoich pierwszych mistrzostwach Polski zdobył upragniony złoty medal. Dzięki ciężkiej pracy, wielu startach polskich i zagranicznych zagranicą, gdzie zdobywał doświadczenie, nasz podopieczny został mistrzem.
Przypomnijmy, że dla wałeckiej Korony jest to już 12 tytuł mistrza naszego kraju. Trenerzy Zbigniew i Łukasz Butryńscy chcieliby podziękować za dotychczasową pomoc i wsparcie, bez którego sukcesy byłyby niemożliwe Starostwu, Urzędowi Miasta, Urzędowi Gminy Wałcz, Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych, Victorii Cymes, Zakładowi Transportowo-Budowlanemu Janusza Klekota, właścicielom Hurtowni Elektrycznej Elmes, firmie BML, Cafe Tęcza oraz Athletic Gym&Fitness. Jednocześnie trenerzy zapraszają na treningi młodzież w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18.00, a maluchów do grupy Ani Góralskiej we wtorki o godz. 17.00.

(Oprac.p)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Ludwik Ludwik

9 1

Gratulacje! 11:22, 25.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JózekJózek

4 0

Na waleckim ringu pozostał chyba już jeden klub bokserski, kierowany przez pasjonatów- Panów Zbyszka i Łukasza Butryńskich, którzy nie fałszują faktur, a dokładają swoje pieniądze i czas. Tych ludzi władze powinny szanować i im pomagać. Brawo Panowie B.! 18:48, 26.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz