Zamknij

Rakiety na wyjeździe

21:38, 14.11.2021 . Aktualizacja: 21:40, 14.11.2021
Skomentuj

Pomimo długiego weekendu 13.11.2021 zawodnicy RKS Wałcz uczestniczyli w dwóch turniejach badmintona.

W Choszcznie odbył się IV memoriał Wiesława Drewicza, w którym Wałcz reprezentowały Karolina Kinczel i Gosia Radkiewicz oraz Kamil Radkiewicz. Karolina w kat. Radosny Amator Kobiet zajęła 2 miejsce, a w Mix. Open  wraz z kolegą ze Szczecina Gustawem Dudką zajęli 4 miejsce.

W tym samym czasie na kortach Jastrowskiej Ligi Badmintona w ramach akcji charytatywnej  ,,Wspólnie Dla Maćka" swoje mecze rozgrywała w kategorii Żaczki Ania Kinczel, która zajęła 1 miejsce. Jednocześnie jest to już trzeci turniej, w którym Wałeckie Badmintonowe Żaczki zdobywają miejsca na podium. W kategorii Debel Rodzinny Ania Kinczel wraz z Mirkiem Burzyńskim zajęli 3 miejsce. W Deblu Open o medale walczyli Krzysztof Turek/Tomasz Sienkiewicz - 3 miejsce oraz Paula Gałęziowska-Turek/Mirosław Burzyński - 3 miejsce. W Singlu Open 3 miejsce zajął Tomasz Sienkiewicz.