Zamknij

Uwaga konkurs!

11:19, 06.03.2019 | M.K
REKLAMA

Do wygrania podwójna wejściówka na komedię teatralną pt. Żona do adopcji.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w której edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" brała udział Olga Borys? Odpowiedź prosimy przysyłać na [email protected] Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jedną podwójną wejściówkę. Szczęśliwego zwycięzcę (lub zwyciężczynię) poinformujemy w mailu zwrotnym. Konkurs kończy się w piątek (8 marca) o godz. 13.00.

Spektakl odbędzie się 22 marca w Wałeckim Centrum Kultury o godz. 18.00.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem "normalności". Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

*************************

Już po losowaniu (piątek godz. 14.30). Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi (to była VI edycja). Nagroda powędruje tym razem do pani Ilony. Wyślemy zwrotnego maila. GRATULUJEMY!

(M.K)
REKLAMA
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone