Zamknij

Uwaga konkurs!

11:19, 06.03.2019 | M.K
REKLAMA

Do wygrania podwójna wejściówka na komedię teatralną pt. Żona do adopcji.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w której edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" brała udział Olga Borys? Odpowiedź prosimy przysyłać na [email protected] Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jedną podwójną wejściówkę. Szczęśliwego zwycięzcę (lub zwyciężczynię) poinformujemy w mailu zwrotnym. Konkurs kończy się w piątek (8 marca) o godz. 13.00.

Spektakl odbędzie się 22 marca w Wałeckim Centrum Kultury o godz. 18.00.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem "normalności". Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

*************************

Już po losowaniu (piątek godz. 14.30). Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi (to była VI edycja). Nagroda powędruje tym razem do pani Ilony. Wyślemy zwrotnego maila. GRATULUJEMY!

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop

top 3 najczęściej czytane


REKLAMA
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone