Zamknij

Zaproszenie na promocję

12:26, 21.01.2020 | Robert Kraszczuk
REKLAMA
Skomentuj

Regionalne Towarzystwo Historyczne Ziemi Wałeckiej zaprasza na promocję 11 tomu „Studiów i materiałów do dziejów ziemi wałeckiej” w piątek, 24 stycznia, do czytelni Wałeckiego Centrum Kultury o godz. 16.30.

Przed i po spotkaniu będzie można kupić książkę w cenie 40 zł.

Mimo finansowych problemów z jej wydaniem publikacja ukazuje się nieprzerwanie od 11 lat. Tematyka jest przeróżna - od historii pradziejów, po dzieje współczesne - na temat historii naszego miasta, gmin i powiatu, a to najważniejsze, bo dotyczy miejsca, w którym mieszkamy i żyjemy, dokąd często wracamy myślami i wspomnieniami.

Chcielibyśmy bardzo podziękować autorom za chęć, za pracę i zaangażowanie, za to, co robią bezinteresownie dla naszego społeczeństwa, często wkładając wiele tygodni pracy i często wydając przy tym własne fundusze na przeróżne kwerendy i poszukiwania. 

Wielkie podziękowania należą się również tym, którzy wspierają naszą inicjatywę, bez nich wydanie publikacji byłoby niemożliwe.

W dzisiejszym świecie główną rolę grają telewizja i Internet, świat papierowych stron jest coraz mniej doceniany. Wiele rzeczy znajdujemy w wiadomościach telewizyjnych i na portalach społecznościowych, lecz mimo wszystko nie znajdziemy tam wszystkiego. Myślę, że warto by było znaleźć chwilkę i posłuchać o naszej historii.  

Robert Kaszczuk, sekretarz RTHZW

(Robert Kraszczuk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

DSDS

14 11

Propaganda - ciąg dalszy 14:07, 21.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone