Zamknij

Lekkoatletyczne nadzieje olimpijskie

09:35, 28.09.2022 . Aktualizacja: 09:35, 28.09.2022
Skomentuj

Klub w konkurencjach indywidualnych oraz w dwuboju  reprezentowali: Aleksandra Bulman, Lena Juszkiewicz, Franciszek Makaroński, Kacper Pietrzak  , Róża Prendecka, Nikola Spód W zawodach wystartowało w etapie wojewódzkim aż 500 zawodników z rocznika 2011 i 2012.Nasi zawodnicy osiągneli bardzo dobre wyniki, a co ważne, każdy zawodnik uzyskał swój nowy rekord życiowy. Niezwykle dobrze zaprezentowali się:Aleksandra Bulman zajęła 3 miejsce w skoku wzwyż Róża Prendecka zajęła 2 miejsce w skoku wzwyżKacper Pietrzak zajął 3 miejsce w skoku wzwyż.Ta trójka zawodników w dwuboju czyli - bieg na 60m i skok wzwyż zakwalifikowali się na finał Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich do Warszawy. Dlatego 1 października Ola, Róża oraz Kacper staną w szranki w stolicy.  Trzymamy kciuki ponieważ oprócz dwuboju będą mieli możliwość powalczyć o medale w konkurencjach indywidualnych. Podziękowania za wsparcie dla klubu opiekunowie kierują do Urządu Gminy Wałcz, Urzędu Miasta WałczDyrektora COS OPO Wałcz oraz siłowni Athletic Gym & Fitness