Zamknij

PIKO-SPORT

ul. Wrocławska 33e, 55-095 Długołęka
+71 725 51 58

O nas

PIKO SPORT - firma od ponad 8 lat działająca na rynku technicznej odzieży sportowej. W asortymencie PIKO SPORT znajduje się odzież oraz akcesoria sportowe. Akcesoria to między innymi nakolanniki siatkarskie, ochraniacze, piłki czy torby. Firma wspiera sportowców z każdej dyscypliny i oferuje stroje piłkarskie, siatkarskie, stroje do piłki ręcznej, koszykówki, rugby, biegania, wioślarstwa czy hokeja na trawie.

Ekipę PIKO-SPORT można spotkać na trasach biegowych w Polsce i Europie, gdzie realizuje swoje pasje startując w biegach maratoński. Poza ciężką pracą, firma PIKO-SPORT wspiera również inicjatywy społeczne, poprzez sponsorowanie sportowych imprez z udziałem dzieci i młodzieży.

PIKO-SPORT jest certyfikowanym dystrybutorem marki ERREA w Polsce. Przy produkcji tych tkanin nie są wykorzystywane żadne toksyczne i rakotwórcze substancje, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu klienta - produkty ERREA posiadają certyfikat Oeko-Tex, który gwarantuje całkowite bezpieczeństwo.

Realizacja zamówień indywidualnych to tylko część działalności PIKO-SPORT. Oprócz tego, firma oferuje także współpracę w zakresie sponsoringu, gdzie wciela się w rolę partnera technicznego dla klubów i związków sportowych. PIKO-SPORT wykonuje również nadruki na odzieży sportowej, dzięki czemu otrzymany produkt może być od razu wykorzystywany w trakcie meczów czy treningów.