Zamknij

SIATKOPOL

Białobrzegi 3A, 37-114 Białobrzegi
691986839

O nas

SIATKOPOL jest znaną i cenioną firmą na rynku siatek ogrodzeniowych. W swoim sklepie internetowym posiada nie tylko siatki różnego typu (hodowlane, leśne, na woliery), ale także druty, kosze, słupki, łączniki i elementy betonowe. Wybór danego ogrodzenia zależy od tego, co musi być ogrodzone.

Siatki ogrodzeniowe SIATKOPOLU można wykorzystać zarówno do ogrodzenia przestrzeni prywatnej (domów, działek, ogrodów, firm), jak i publicznej (terenów rekreacyjnych, parków, orlików). Siatki ogrodzeniowe firmy SIATKOPOL świetnie sprawdzają się również w rolnictwie oraz przy hodowli zwierząt. Skutecznie odgradzają szkółki leśne i sady przed dziką zwierzyną, która po zmroku lubi wtargnąć na posesję. Stosuje się je także tymczasowo - przy wykopach i terenach budów. Jest to rozwiązanie najbardziej racjonalne, gdyż nie generuje dużych kosztów, a odznacza się dużą trwałością.

SIATKOPOL dba o swoich klientów, proponuje im najlepsze ceny, a także szeroki asortyment, który wraz z upływem czasu stara się uzupełniać o nowe modele siatek ogrodzeniowych. Udoskonala również te, które już od dawna są hitem wśród klientów.