Zamknij

Myślał, że zabił

12:46, 23.09.2020 | Oprac. z
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymali 70-letniego mieszkańca gminy Mirosławiec podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna był przekonany, że udusił swoją teściową i zgłosił się na komendę.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Mirosławiec. 84-letnia kobieta została zaatakowana w pomieszczeniu gospodarczym, gdzie mieszkała.

- Sprawcą ataku był zięć, który przy pomocy paska od spodni usiłował dokonać zabójstwa kobiety. Przekonany o tym,  że zabił, zgłosił się do jednostki policji. Na miejsce udali się policjanci posterunku w Mirosławcu w celu potwierdzenia zdarzenia - relacjonuje rzecznik KPP w Wałczu asp. B. Budzyń. - Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali leżącą na ziemi kobietę, która ściszonym głosem wzywała pomocy.

Pogotowie zabrało pokrzywdzoną do szpitala w Wałczu. 22 września prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut popełnienia usiłowania przestępstwa zabójstwa, zagrożonego karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat, karą 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 70-latka.

(Oprac. z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MurzynowskiMurzynowski

3 12

A to stara Rura 14:47, 23.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

....dlaczego ....dlaczego

4 0

Te teściowe są takie nielubiane ? Większość z nich to są fajne kobietki . 22:28, 23.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz