Zamknij

Zatrzymany za narkotyki

18:27, 23.11.2020 | Z.B
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni z Wałcza zatrzymali 30-letniego mężczyznę za posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu i w piwnicy funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy i prawie 400 gramów marihuany. Sąd w Wałczu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu 10-letnia odsiadka.

- Ustalenia operacyjno-rozpoznawcze policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wałczu  zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania 30-letniego mieszkańca powiatu wałeckiego podejrzanego o przestępczość narkotykową - informuje rzecznik prasowy KPP w Wałczu asp. Beata Budzyń. - Zaskoczony mężczyzna zareagował na funkcjonariuszy agresją.

Podczas przeszukania mieszkania i piwnicy funkcjonariusze znaleźli i  zabezpieczyli ponad kilogram środków psychotropowych w postaci amfetaminy i prawie 400 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Zgromadzony w tej sprawie przez policjantów materiał dowodowy pozwolił wałeckiej prokuraturze na wystąpienie do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie dla podejrzanego.

Sędzia Sądu Rejonowego w Wałczu, przychylił się do wniosku prokuratora, poprzedzonego wcześniej wnioskiem Komendanta Powiatowego Policji w Wałczu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełniony czyn 30-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzięki pracy wałeckich kryminalnych na czarny rynek nie trafi około 1200 porcji amfetaminy i 400 porcji marihuany.

 

(Z.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.