Zamknij

Groził spaleniem domu

11:26, 20.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymali 60-letniego mieszkańca gminy Mirosławiec, który groził członkowi rodziny pozbawieniem życia i spaleniem domu jednorodzinnego.

- Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę domową, w trakcie której groził żonie pozbawieniem życia - relacjonuje asp. Beata Budzyń z KPP w Wałćzu. - W trakcie zajścia 60-latek opuścił dom, po czym wrócił przynosząc baniak z benzyną i następnie groził spaleniem domu.

Sprawca polał cieczą swoje wierzchnie okrycie oraz pomieszczenia mieszkalne. Pokrzywdzona uciekła z domu i zaalarmowała policję. Jako pierwsi interweniowali policjanci będący w czasie wolnym od służby, którzy po otrzymaniu informacji od dyżurnego jednostki w Wałczu, weszli do miejsca zamieszkania i obezwładnili mężczyznę. Sprawca został zatrzymany przez umundurowany patrol policji i  trafił do policyjnego aresztu.

Sędzia Sądu Rejonowego w Wałczu zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione czyny podejrzanemu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu i bezpieczeństwu w komunikacji.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

HmmHmm

5 4

A nie będzie prościej i taniej dla podatników zrobić tak, żeby w karcie zgonu miał wpisany modny ostatnio covid? 11:46, 20.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GrynkiewiczGrynkiewicz

7 3

Za coś takiego od razu do *%#)!& ????Brawo Wolne Sondy . Biednego co nie ma papige łatwo sie zamyka . Normalnie to poszedl by na obserwacje i leczenie . KASTA 11:18, 21.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%