Zamknij

Specjalista ds. technicznego nadzowu nieruchomości

Miejsce pracy: 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie nadzoru technicznego nad zasobem mieszkaniowym w zakresie posiadanych uprawnień, w tyM; -wykonywanie przeglądów technicznych, -dokonywanie czynności związanych z przekazywaniem lokali, -sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO, -nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na zasobie, -zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 06.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
    Zawód:
    • Pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: -uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności ogólnobudowlanej lub uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci,instalacji urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. -znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook)- w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę, NORMA PRO, -możliwość dysponowania własnym samochodem-mile widziane (rekompensowane finansowo przez pracodawcę), -umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność.
        Pracodawca: AMW TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "KWATERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Starościńska 1, 02-516 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Marta Kowalska
        Numer telefonu: 22 379 45 45
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Kasjer-sprzedawca (linia kas , dział wędlin, dział pieczywa)
        StPr/21/0196
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obróbka materiałów stalowych
        StPr/21/0192

        wg. programu
        StPr/21/0184
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych mechanicznych w pojazdach ciężarowych
        StPr/21/0179
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        Gipsowanie, tapetowanie, murowanie, układanie paneli, montaż drzwi.
        StPr/21/0180

        prace ogólnobudowlane
        StPr/21/0181
        wynagrodzenie od od 2 800 do 5 000 PLN

        Brygadzista
        StPr/21/0182

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: przyjmowanie i rejestrowanie pism przychodzącą pocztą listową i poprzez e-maile, rejestrowanie pism wychodzących i przygotowanie ich do wysyłki, przygotowanie projektu postanowienia o uzgodnieniu projektu decyzji o ustaleniu inwestycji celu publicznego i projektu decyzji o warunkach zabudowy, przygotowanie projektu opinii do wniosku KOWR o uzgodnienie sprzedaży nieruchomości, przygotowanie projektu opinii do wniosku o zaopiniowanie przekraczania wód płynących, wykonywanie poleceń Kierownika Nadzoru w Wałczu w zakresie spraw merytorycznych zgodnie z właściwościami Wód Polskich.
        StPr/21/0177
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Sprzedawca w branży spożywczej
        StPr/21/0171

        - Organizacja i prowadzenie działalności psychologicznej. - Udzielanie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej żołnierzom, pracownikom ron - Podejmowanie interwencji sytuacjach kryzysowych oraz uczestnictwo w pracach doraźnie powoływanych zespołów
        StPr/21/0174
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN