Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Kolejowa 13, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, wykładanie, układanie, metkowanie towarów,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 24.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AGENCJA HANDLOWA "BAZA" spółka z o.o WAŁCZ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kolejowa 13, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Włodzimierz Zaremba
      Numer telefonu: 694 415 576
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      -aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych, -pozyskiwanie przewożników oraz nadzorowanie pracy firm przewozowych, -współpraca z klientami i podwykonawcami dotycząca realizacji zleceń spedycyjnych, -organizowanie operacji transportowych przy zachowaniu ustalonych z klientem warunków, -monitoring obsługiwanych zleceń, nadzór nad dokumentacją spedycyjną, -optymalizacja przepływów oraz kosztów, -prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, -prygotowywanie raportów,wskaźników jakościowych,zestawień, -dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zadań, -realizacja założeń budżetowych.
      StPr/21/0672
      wynagrodzenie od od 4 200 do 8 000 PLN

      -przygotowywanie powierzchni do spawania, -spawanie blach i elementów stalowych metodą MAG, -obsługa elektronarzędzi i drobne prace ślusarskie, -spawanie na podstawie rysunku technicznego.
      StPr/21/0673
      wynagrodzenie od od 4 200 do 6 400 PLN

      1)organizacja, kierowanie i kontrola pracy podległego personelu, 2)organizowanie szkoleń i instruktażu podległego personelu, 3)ścisła współpraca z lekarzami, organizacja wizyt lekarza, wizyt specjalistycznych i opieki wspomagającej, opracowywanie potrzeb w tym zakresie, 4)organizacja w zakresie aktywizacji mieszkańców, poprzez dostęp do terapii zajęciowej oraz imprez kulturalnych, zajęć rehabilitacyjnych, 5)bieżąca obserwacja mieszkańców, w szczególności ich stanu zdrowia, utrzymywanie kontaktu z rodziną, opracowywanie potrzeb i zaleceń w tym zakresie, organizacja całodobowej opieki, 6)czuwanie nad stanem higieniczno-sanitarnym Domu, 7)prowadzenie kontroli nad wydawaniem posiłków mieszkańcom Domu, 8)współpraca z PCPR, Ośrodkami Pomocy Społecznej, ZUS, KRUS, 9)współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Domu, 10)przygotowywanie sprawozdań, analiz, informacji dotyczących funkcjonowania DPS w zakresie wskazanym powyżej, 11)opracowywanie projektów zarządzeń, instrukcji i procedur dotyczących realizacji zadań opiekuńczo-terapeutycznych, 12)nadzór nad majątkiem przekazanym do użytkowania, 13)nadzór nad właściwą realizacją umów dotyczących działalności działu, 14)przeprowadzanie okresowej kontroli na dyżurach nocnych oraz w dni wolne od pracy w zakresie zadań wykonywanych przez personel, 15)przeprowadzanie okresowej oceny podległego personelu, 16)udzielanie porad i instruktażu z zakresu pielęgnacji Mieszkańców
      StPr/21/0669
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Zapewnienie właściwego poziomu opieki pielęgniarskiej dla mieszkańców domu pomocy społecznej w Wałczu.
      StPr/21/0661
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      StPr/21/0662

      Sprzedawca/magazynier
      StPr/21/0657
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa klientów, wykładanie, układanie, metkowanie towarów,
      StPr/21/0658

      praca kieowcy autobusu wg ustalonego rozkładu jazdy ZKM, sprzedaż biletów w autobusie.
      StPr/21/0655
      wynagrodzenie od od 3 900 do 4 500 PLN

      obsługa komputera, kasy, prace magazynowe, obsługa klienta, obsługa wózka widłowego , mieszanie farb
      StPr/21/0643
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      spawanie elementów metalowych, prace szlifierskie,
      StPr/21/0637